صفحه نخست / اجتماعی / آزادی ۱۱ زندانی جرائم مالی و غیرعمد در کیش

آزادی ۱۱ زندانی جرائم مالی و غیرعمد در کیش

جزیره کیش؛

رئیس دادگستری کیش از واریز مبلغی بالغ بر ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال توسط خیرین پویش مهر و آزادی ۱۱نفر از زندانیان جرائم مالی و غیرعمد کیش خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش ، یاسین مطهری‌زاده در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، گفت: مبلغی بالغ بر ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین و نیکوکاران جزیره کیش جمع آوری شد و ۱۱ نفر از زندانیان جرائم مالی و غیر عمد از زندان آزاد شدند.وی با اشاره به اینکه تعدادی از این زندانیان، زنان سرپرست خانواده بودند، افزود: حرکت‌های خیرخواهانه‌، علاوه بر فراهم کردن موجبات آزادی این افراد و بازگشت‌ آنها به کانون خانواده، قطعا اثر وضعی دیگری از جمله ایجاد امنیت در جامعه را فراهم می‌سازد.
رئیس دادگستری کیش افزود: گسترش فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی و کمک در جامعه از نتایج چنین همدلی‌های مومنانه است.

لازم بذکر است در این امر خیر مدیرعامل جامعه بازاریان و سرمایه گذاران پروژه های برج های طلایی و دهکده ساحلی خلیج فارس حضور داشتند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *