صفحه نخست / بین الملل / آغاز تمرینات ملی پوشان کاراته از فردا در کیش

آغاز تمرینات ملی پوشان کاراته از فردا در کیش

خبر کیش


ملی پوشان کاراته کشور از صبح فردا با انجام تمرینات هوازی خود را برای مسابقات کاراته وان مراکش آماده می‌کنند.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته کشورمان از امروز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مجموعه ورزشی المپیک جریره کیش آغاز شد.
ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، امیر مهدی زاده، علی اصغر آسیابری و صالح اباذری ملی پوشان کاراته کشورمان هستند که در مرحله دوم اردو تیم ملی تمرینات خود را زیر نظر سید شهرام هروی سرمربی، حسن روحانی، سعید حسنی پور مربی و نعیما خواجوی مربی بدنساز تیم ملی کاراته، آغاز خواهند کرد.
ملی پوشان کاراته کشور برای تشخیص ویروس کرونا آزمایش دادند و پس از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته از فردا یکشنبه در مجموعه ورزشی المپیک کیش آغاز خواهد شد.
براساس اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، این مرحله از اردو تا ۲۷ آذر ادامه خواهد داشت و ملی پوشان کاراته کشورمان از روز یکشنبه تمرینات خود را دو نوبت صبح و عصر آغاز خواهند کرد.
ملی پوشان کاراته کشورمان صبح یک شنبه تمرین هوازی و عصر آن روز تمرین بدنسازی خواهند داشت و روز دوشنبه نیز در نوبت صبح تمرینات هوازی و در نوبت عصر تمرین کاراته خواهند داشت.
دومین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های کاراته وان مراکش که یکی از رقابت‌های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل می‌شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز تمرینات احسان حدادی قهرمان المپیکی پرتاب دیسک در جزیره کیش

احسان حدادی در اندیشه کسب چهارمین مدال المپیک احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *