صفحه نخست / اجتماعی / آمار ابتلا به کرونا رو به کاهش است ولی بدحالی بیماران افزایش یافته

آمار ابتلا به کرونا رو به کاهش است ولی بدحالی بیماران افزایش یافته

آمارهای ابتلا به کرونا در کیش رو به کاهش است ولی شدت بیماری و بدحالی بیماران افزایش یافته است

دکتر مصطفی نادعلی نژاد ریاست بیمارستان کیش؛ در گفتگو با خبرنگار حمایت و اقتصاد ملی و دولتخانه کیش عنوان کرد، هم اکنون تعداد ۱۲ نفر بیمار بستری در بخش تنفسی بیمارستان و ۳ نفر در بخش آی سی یو بستری هستند که حال ۲ نفر از بیماران وخیم است.

وی افزود خوشبختانه تعداد مبتلایان به کرونا و‌ مراجعه کنندگان نسبت به چند هفته گذشته رو به کاهش بوده ولی شدت درگیری و بدحالی بیماران افزایش داشته که این مورد اندکی نگران کننده است . وی در مورد مصدومان آتش سوزی امروز در بازار پردیس ۱ گفت متاسفانه ۲ نفر مصدوم جزیی از پرسنل ایثارگر آتش نشانی داشتیم که با انتقال به اورژانس بیمارستان در حال درمان هستند و ۹ نفر مصدوم سرپایی که دودگرفتگی و مشکل تنفسی داشتند مداوا و مرخص شدند.

وی در پایان از همه مردم مجددا تقاضای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی با استفاده ممتد از ماسک را درخواست داشتند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *