صفحه نخست / اجتماعی / ابتلای هزار و ۲۸۰ نفر به ویروس کرونا در کیش

ابتلای هزار و ۲۸۰ نفر به ویروس کرونا در کیش

خبر کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش:
ابتلای هزار و ۲۸۰ نفر به ویروس کرونا در کیش
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: بر اساس غربالگری‌های انجام شده در کیش، تاکنون هزار و ۲۸۰ نفر به این بیماری مبتلا شدند و ۱۲ نفر از مبتلایان جان خود را از دست دادند.

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر محمدرضا رضانیا در نشست سازمان منطقه آزاد کیش و روسای بانک ها و موسسات مالی خسارات ناشی از شیوع بیماری کرونا را بالغ بر ده برابر نسبت به زمان آغاز این بیماری عنوان کرد.
وی افزود: تاکنون برای ریشه کن شدن این بیماری راه کاری ارائه نشده ولی تنها راه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی است که در کوتاه مدت طراحی و اجرایی شده است.
دکتر رضانیا افزود: براساس غربالگری های انجام شده درکیش، تا کنون ۱۲۸۰ نفر به این بیماری مبتلا شدند و ۱۲ نفر از مبتلایان جان خود را از دست دادند که این آمار نسبت به میزان آمار کشور و جهانی پایین تر است.
وی افزود: این موضوع نشان دهنده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت توسط کادر درمان و دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه است.
دکتر رضانیا مراجعات حضوری مردم به بانک ها و موسسات مالی را در شیوع بیماری کرونا موثر دانست و گفت: برخی اماکن از ریسک بالایی برای انتقال بیماری برخوردارند. بنابراین رعایت ضوابط بهداشتی از جمله حفظ فاصله گذاری اجتماعی در بانک ها و موسسات مالی الزامی است.
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش افزود: اکثر بانک ها و موسسات مالی نظارت دقیق بر رعایت ضوابط بهداشتی در مجموعه های خود دارند، اما برخی نیز به این موضوع بی توجهی می کنند که بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا بی اهمیت شمردن ضوابط بهداشتی جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش نیز بر ضرورت نقش بانک ها در حفظ سلامت اقشار مختلف جامعه، و رونق اقتصادی در جزیره کیش تاکید کرد و گفت: مجموعه بانک ها و موسسات مالی به عنوان جایگاه های توسعه یافته اقتصادی باید همراه و همدل با دیگر مدافعان سلامت در رعایت و اجرای ضوابط بهداشتی با هدف فرهنگ سازی میان مردم در این امر مهم پیشگام باشند.
افزایش سقف تراکنش ها به ۱۵میلیون تومان، استعلام های بانکی، عدم گردش وجوه نقدی، کاهش نیروی انسانی و ساعت کاری و سایر خدمات آنلاین بانک ها و موسسات مالی از جمله مباحثی بود که در نشست هم اندیشی روسا و نمایندگان بانک ها و موسسات مالی با سازمان منطقه آزاد کیش مطرح شد

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *