صفحه نخست / اجتماعی / ارتقاء امنیت، ایجاد فرصت برای افزایش تعامل پلیس و مردم از اهداف مهم هفته ناجا

ارتقاء امنیت، ایجاد فرصت برای افزایش تعامل پلیس و مردم از اهداف مهم هفته ناجا

خبر کیش

هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر آغاز می گردد /// ارتقاء امنیت، ایجاد فرصت برای افزایش تعامل پلیس و مردم از اهداف مهم هفته ناجا

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به اینکه ویژه برنامه های هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ماه برگزار می گردد، بیان داشت: ارتقاء امنیت، ایجاد فرصت برای افزایش تعامل بین پلیس و مردم و افزایش سرمایه های اجتماعی را از اهداف مهم نامگذاری یک هفته از سال را به عنوان هفته نیروی انتظامی دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرگرد”محمد زنگانه”در تشریح علت تغییر زمان برگزاری برنامه های هفته ناجا سال ۹۹ بیان داشت: هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته از مهرماه آغاز می شود این در حالی است که با توجه به همزمانی مراسم اربعین حسینی(ع) با ایام هفته ناجا و شیوع ویروس منحوس کرونا، طی برگزاری جلسات و اخذ تدابیر فرمانده محترم ناجا، شروع هفته ناجا سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهرماه آغاز و تا دوم آبان ماه ادامه دارد.

زنگانه با اشاره به این که شعار هفته ناجا سال ۱۳۹۹ با عنوان” با هم برای امنیت و سلامت” انتخاب شده است، گفت: می بایست در اجرای کلیه برنامه ها مضمون و اهداف شعار تعیین شده مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه هرچه مشارکت مردم با نیروی انتظامی در راستای ماموریت های محوله بیشتر باشد، امنیت مطلوب تری در سطح جامعه بوجود می آید، افزود: هفته ناجا فرصتی برای همراه کردن جامعه با پلیس در راستای نهادینه سازی ارزش های اسلامی، رعایت حقوق شهروندی و احترام به قانون است .

سرگرد زنگانه بررسی راهکارهای ارتقاء امنیت، ایجاد فرصت برای افزایش تعامل بین پلیس و مردم و افزایش سرمایه های اجتماعی را از اهداف مهم نامگذاری یک هفته از سال را به عنوان هفته نیروی انتظامی دانست.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با بیان اینکه معاونت اجتماعی در هفته ناجا طی برنامه ای از اقدامات فرهنگی و اجتماعی خود رونمایی خواهد کرد،افزود:با توجه به شیوع بیماری کرونا ، اولویت اجرای برنامه های هفته ناجا در قالب استفاده از بستر فضای مجازی و نیز استفاده از توان رسانه های جزیره خواهد بود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *