صفحه نخست / اداره دامپزشکی کیش / ارزان شدن ماهی در جزیره با ممنوعیت ورود ماهی از سایر مناطق ساحلی به کیش

ارزان شدن ماهی در جزیره با ممنوعیت ورود ماهی از سایر مناطق ساحلی به کیش

ارزان شدن ماهی در جزیره با ممنوعیت ورود ماهی از سایر مناطق ساحلی به کیش
رئیس اداره شیلات کیش گفت: شناور‌های صیادی سبک و سنگین کیش زیر پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرند.

خبر کیش

به گزارش خبرگزاری دولتخانه  کیش، موسی احمدی با بیان اینکه نبود بیمه متعهد و پاسخگو برای شناورهای صیادی جزیره موجب بروز مشکلات متعددی در مواقع آتش سوزی و صیادی شده ، گفت: بر اساس قراردادی جدید با بیمه ایران،این شناورها زیر پوشش بیمه قرار می گیرند.

وی گفت: اطلاعات شناورهای صیادی به زودی در اختیار بیمه ایران قرار می گیرد و پس از تعیین حق بیمه، صیادان و مالکان شناورها باید برای امضای قرار داد مراجعه کنند.
احمدی در خصوص آخرین وضعیت یگان حفاظت شیلات جزیره نیز گفت: این یگان با دو دستگاه گلف و نیروهای این یگان در کیش مستقر شده اند و به صورت رسمی کار خود را همزمان با دهه مبارک فجر آغاز می کنند.
رئیس اداره شیلات کیش به موضوع حمل آبزیان در سطح جزیره هم اشاره کرد و افزود: حمل بیش از ۱۰ کیلو هرگونه آبزی در جزیره نیازمند مجوز شیلات است و در غیر اینصورت قاچاق تلقی می شود.
احمدی به قیمت ماهی در کیش هم اشاره کرد و تاکید کرد: با حذف واسطه از چرخه انتقال ماهی در کیش قیمت ماهی با کاهش ۳۰ درصدی روبرو شده و با افزایش عرضه روند کاهشی قیمت ماهی در جزیره ادامه می یابد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *