صفحه نخست / اجتماعی / از ابتدای شیوع کرونا، قرنطینه ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه و ۴۵۹ نفر بستری در بیمارستان کیش

از ابتدای شیوع کرونا، قرنطینه ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه و ۴۵۹ نفر بستری در بیمارستان کیش

خبر کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش ، از ابتدای شیوع کرونا در کشور ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه بیماران کرونایی قرنطینه و ۴۵۹ نفر در بیمارستان کیش بستری شدند.

به گزارش دولتخانه کیش دکتر محمد رضا رضانیا ریاست مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش و سخنگوی شورای سلامت کیش گفت از ابتدای شیوع کرونا در جزیره کیش تا به امروز تعداد ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه ویژه بیماران کرونایی قرنطینه و خدمات درمانی دریافت کردند وی عنوان کرد انتقال افراد مبتلا به نقاهتگاه مختص افرادی است که امکان قرنطینه خانگی عنایت به بررسی و نظر کارشناسان پس از بازدید محل زندگی افراد تایید و صورت می‌گیرد و همین دلیل باید افرادی که امکان قرنطینه خانگی ندارند در نقاهنگاه قرنطینه شوند. وی افزود در مورد آمار بستری بیماران کرونایی در بیمارستان تا به امروز تعداد ۴۵۹ نفر بیماران کرونایی بستری داشته ایم که در فواصل مختلف در بیمارستان بستری و خدمات پزشکی و درمانی دریافت نمودند . دکتر رضانیا اظهار داشت افرادی که به قرنطینه خانگی هدایت می‌شوند تحت کنترل پرسنل بهداشت و درمان و بسیج هستند و خدماتی چون تامین دارو و خرید اقلام مورد نیاز جمع آوری زباله ها و تهیه غذا برای بیماران بی بضاعت کرونایی و انجام کارهای اداری و بانکی را در صورت لزوم برای افراد قرنطینه شده در منازل انجام میدهند .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پرپایی گرامی داشت روز زن در کیش

جشن ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و مراسم گرامیداشت روز زن ۱۴ بهمن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *