صفحه نخست / اجتماعی / از کما طولانی یک پروژه الی زندگی برای تمام فصول

از کما طولانی یک پروژه الی زندگی برای تمام فصول

خبر کیش

🔰بعمل کار برآید به سخندانی نیست

📍برگزاری مزایده تنها بخشی از سهم سازمان منطقه آزاد کیش در پروژه (دامون ساحلی ۲ ) با کف قیمتی ۴۰۰ میلیارد تومانی

📍از کمای طولانی تا زندگی برای تمام فصول

و این است نمونه ای ایدآل از نجات تا موفقیت یک پروژه شکست خورده برای تمام فصول سرمایه گذاری کلان در جزیره کیش

📍 داستان پروژه دامون ساحلی داستانی است با شروعی تلخ و غمبار و پایانی شیرین با معیارهای مورد پذیرش و معتبر از یک پروژه موفق و بروز و دقیق از خوش قولی و پیشرفت بموقع برابر زمان مشخص شده در ساخت و پیشرفت و اتمام پروژه.
📍آن هم پس از آن سکته سهمگین که ۶ سال قبل پروژه را به کما برد .!؟
پروژه ای که به دلایلی مختلف ۶ سال پیش سکته کرد و بیش از ۵ سال به کما رفت و سرمایه گذاران ریز و درشت این مجموعه را درگیر و گریبان گیر مصائب خود نمود .

📍در اواخر سال ۹۷ معاونتی کارکشته و اقتصاد دان در مجموعه سازمان ظهور کرد و نشست پای کار پروژه و با طراحی و‌ تدوین راهکاری شگرف با هیئت امنای جدید پروژه چگونگی ساخت و ادامه طریق پروژه را ترسیم نمود و همزمان با تفاهمی جدید و انتخاب مدیر و در واقع سرمایه گذار عمده پروژه ( مهندس هیراد غفوری) و با حمایت همه جانبه سازمان و حتی حضور و حمایت دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور .
📍استارت مجدد پروژه با نصب روزشمار کلید خورد و پروژه با پیشرفتی فوق‌العاده طی یک ۶ ماه از طبقه ۱۱ رسید به طبقه ۱۸ رسید و علیرغم درگیری کشور با تحریم و تورم شدید اقتصادی و افزایش بهای ارزی و مشکلات کرونا متعهد ساخت پروژه با تمام توان پیش رفت و رسید به طبقه ۲۱ و نصب آسانسور و شروع ریزه کاری ها و نازک کاری ها و مشخص نمودن مراحل پایانی و زمان تحویل .

📍و این شد که میبینید سازنده و سرمایه گذار کاری کرد کارستان مثال و نمونه ای بارز از خواستن توانستن است و آینه ای در میان انبوهی از پروژه های که بدون داشتن حتی ۱۰ درصد از مشکل این پروژه توان چنین کاری جهادی و نجات بخش برای کشتی در حال غرق را نداشتند.
📍 آنان که دیدند کمال این پروژه را و همگان شهادت میدهند از سرمایه گذاران و انبوه سازان و حتی سرمایه گذاران و کیشوندان و مسئولین امر ساخت و ساز اقدامی که از طرفین شرکای پروژه مدیران سازمان ( شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و هیراد غفوری ) برای نجات این پروژه صورت دادند جای تقدیر و حمایتی فراتر از حد تصور دارد تقدیر و حمایتی شایسته از جانب مدیران کشوری برای چنین تفکر و مدیریتی از مسئولین تصمیم گیر در این پروژه و حمایتی همه جانبه از سرمایه گذار خوش قول و با توان و آینده دار این پروژه ، تا آینه ای باشد برای حمایت دولتمردان از سرمایه گذار و بخش خصوصی توانمند جهت نشان دادن الگوی حمایتی و تفکیک سره از ناسره.
📍نهایتا نتیجه این تعامل سازنده و نجات بخش ایجاد شده، اکنون شاهد برگزاری مزایده بخشی از سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با کف قیمتی در حدود ۴۰۰ میلیارد تومان هستیم که مطمئنا فراتر از این مبالغ در پایان مزایده حاصل خواهد شد. سود و ثروتی فوق‌العاده که ۶ سال قبل هیچ امیدی به برگشت سرمایه بدین سرعت برای هیچ کدام از شرکا و سرمایه گذاران نبود و حتی خوش باورتربن اقتصادانان تصور نداشتند اینکه بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان سود حاصل این تفاهم ۱۸ ماهه از یک پروژه به کما رفته بدست آید.!؟

📍در این بین بر خود لازم دانستم از یک سرمایه گذار هوشمند و جوان متعهد و موفق نام ببرم از مهندس هیراد غفوری که با اراده و عزمی راسخ و با پایبندی بر قول و قرارها با شرکای سازمانی و بخش خصوصی بر بالین این بیمار به کما رفته نشست و از مال و جان مایه گذاشت تا آبر و اعتبار بخرد برای خود و شریک و سرمایه گذاران خرد این پروژه .

📍جوانی با انگیزه و خردمند که نیازمند حمایت است و بس.

✍️توضیح اینکه پروژه دامون ساحلی ۲ در زمان سکته بیش از ۱۵۰ سرمایه گذار خُرد داشت که سرمایه های کوچک خود را با خرید واحد‌ها پای این پروژه ریخته بودند و برابر اطلاع حاصله بجهت خوش قولی و انجام تعهد و تلاش مهندس غفوری کل اقساط و بدهی های واحد‌های خریداری شده را ماه ها قبل تسویه کردند.
📍این مجموعه مسکونی یکی از بلند مرتبه ترین برجهای کیش نام گرفته و در کرانه ساحلی شمال کیش واقع شده است و برابر اعلام مسئول پروژه و زمانبندی مشخص شده بهار ۱۴۰۰ ساخت پروژه اتمام و تحویل واحدها آغاز خواهد شد .
👇🏻👇🏻 شرایط و قیمت مزایده ۱۰۴ واحد‌ از سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش
http://idctender.kish.ir/tender/default/single/id/83

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *