صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / افتتاح خانه ریاضی کیش و تامین ۳ هزار محتوای آموزشی

افتتاح خانه ریاضی کیش و تامین ۳ هزار محتوای آموزشی

خبر کیش


دسترسی رایگان دانش آموزان و کادر آموزشی کیش به ۳ هزار محتوای آموزشی
ایجاد تحول آموزشی و دسترسی دانش آموزان به محتواهای پیشرفته آموزشی در فضای مجازی ازمهم ترین اهداف ایجاد خانه ریاضی کیش است.
به گزارش دولتخانه کیش، حیدری راد سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش با اشاره به آثار ارزشمند آغاز به کار خانه ریاضی کیش در شرایط کنونی ناشی از پاندمی کرونا گفت : راه اندازی خانه ریاضی بر اساس موافقتنامه همکاری سه جانبه میان اداره آموزش و پرورش کیش، موسسه رویش اندیشمند فردا وسازمان منطقه آزاد کیش گامی مهم در ایجاد فضای خلاق آموزشی و دسترسی رایگان به محتواهای آموزشی در فضای مجازی است .

وی افزود: یکی از مفاد مهم این موافقتنامه اهدا کارت عضویت ویژه به ده هزار دانش آموز و دبیران مشغول به خدمت در جزیره کیش است تا بتوانند در مدت یک سال از ۲ تا ۳ هزار محتوای آموزشی که به صورت مجازی در اختیارشان قرارمی گیرد، رایگان استفاده کنند.

به گفته حیدری راد، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، پس از بررسی مجوز های لازم و با هدف ایجاد تحول آموزشی از طریق روش های نوین آموزشی ایجاد خانه ریاضی درجزیره کیش را در دستورکار قرار داد.

سرپرست ادراه آموزش و پرورش کیش اظهار داشت : امضا این تفاهم نامه و راه اندازی خانه ریاضی موجب توسعه فرهنگ خلاقیت و نوآوری دانش آموزان کیش،همچنین تقویت فضای کسب و کار در این منطقه خواهد شد.

لازم به ذکراست از آنجا که ریاضیات ابزار قدرتمندی برای پرورش خلاقیت و رشد فکری افراد است، خانه ریاضی تهران با هدف تقویت بنیه علمی و دسترسی دانش آموزان به تازه ترین دستاوردهای علمی دررشته ریاضی ۶ تیر سال ۱۳۸۸ راه اندازی شد .

اکنون این مجموعه با کسب بیش از ۱۲۰۰ مدال طلایی بین المللی توسط دانش آموزان ایرانی و دستیابی به اهداف و نتایج درخشان در حوزه آموزشی فردی و مسابقات کشوری و جهانی، به برندی ارزشمند در پرورش خلاقیت ها تبدیل شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پرپایی گرامی داشت روز زن در کیش

جشن ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و مراسم گرامیداشت روز زن ۱۴ بهمن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *