صفحه نخست / اقتصادی / افزایش انگیزه سرمایه گذاران با مشوق‌های بیشتر در مناطق آزاد

افزایش انگیزه سرمایه گذاران با مشوق‌های بیشتر در مناطق آزاد

خبر کیش

جزیره کیش؛

مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: اجرای دقیق قانون چگونگی اداره مناطق آزاد و حفظ معافیت‌های مالیاتی و اعطای مشوق‌های بیشتر برای ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران اهمیت زیادی دارد.

افزایش انگیزه سرمایه گذاران با مشوق‌های بیشتر در مناطق آزاد

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار اقتصادی ملی از جزیره کیش، غلامحسین مظفری، گفت: مجلس می تواند در حل مهمترین مشکلاتی که در مناطق آزاد به ویژه جزیره کیش وجود دارد، نقش موثری ایفا کند.
وی افزود: اجرای دقیق قانون چگونگی اداره مناطق آزاد و حفظ معافیت های مالیاتی و اعطای مشوق های بیشتر برای ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران و جلب توجه آنان برای رشد و توسعه این منطقه حائز اهمیت است.
وی افزود: باید بخشی از ظرفیت هایی که در مناطق آزاد کشور وجود دارد، احیا شود.
غلامحسین مظفری گفت: کیش از یک طبیعت خاص و شرایط ویژه برخوردار است و این جزیره یکی از مناطق خوب دنیا و جزو ۴ منطقه ای است که بیشترین اکسیژن خالص را دارد، از این رو با توسعه زیرساخت‌ها و تبیین بیشتر قابلیت ها، گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به این منطقه سفر می کنند.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش گفت: محوریت گردشگری در این مناطق در اولویت کار این سازمان قرار گرفته و با جدیت تمام دنبال می شود.
وی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش در کنار دستگاههای اجرایی و نیز مجلس شورای اسلامی است تا قانون چگونگی اداره مناطق آزاد به خوبی اجرا شود. اگر قانون اداره مناطق آزاد بعد از سه دهه نیاز به اصلاح داشته باشد، باید به گونه ای انجام شود که نه تنها محدودیتی برای سرمایه گذاران مناطق آزاد ایجاد نکند، بلکه مشوق های بیشتری را هم داشته باشد.
غلامحسین مظفری تصریح کرد: منطقه آزاد کیش باید همسو با شرایط کشورهای همسایه در رقابت برای جذب سرمایه از انعطاف و توانایی بالایی برخوردار باشد. بنابراین پیشنهاد می شود،مصوبات به گونه ای به تصویب برسد که مشوق های افزون‌تری برای فعالان اقتصادی به همراه داشته باشد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حضور اعضای فراکسیون مجلس در نشست با بخش خصوصی منطقه آزاد کیش را فرصت بسیار خوبی برای جزیره کیش دانست و گفت: اشرافی که فراکسیون در این زمینه داشتند نشان دهنده این بود که از مسائل و مشکلات پیش روی مناطق آزاد آگاهی لازم دارند و این مهم در اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد می تواند مد نظر قرار گیرد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *