صفحه نخست / اجتماعی / افزایش فوتی های کرونا در کیش به ۱۹نفر

افزایش فوتی های کرونا در کیش به ۱۹نفر

سخنگوی شورای سلامت کیش :

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با فوت یکی دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا در کیش تعداد جان باختگان به نوزده نفر رسید.

افزایش فوتی های کرونا در کیش به ۱۹نفر
به گزارش دولتخانه کیش، دکتر رضانیا اعلام کرد: متاسفانه با فوت یک آقای ۴۳ساله و از اتباع بیگانه بدون بیماری زمینه ای و بستری در بیمارستان کیش به دلیل کرونا ، آمار فوتی های کرونا در کیش از ابتدا تا کنون به ۱۹نفر رسید.

وی با تاکید بر اینکه فوتی امروز در کیش هیچ بیماری زمینه ای نداشته افزود :همچنان تاکید میکنیم این ویروس پیر و جوان نمیشناسد و رعایت پروتکل ها همچنان در دستور کار است.

وی افزود:رفتار اجتماعی مردم نقش مهمی در آینده نظام سلامت و همچنین آینده موج سوم کرونا دارد. اگر مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی احترام بگذارند و از وارد آمدن فشار به کادر بهداشت و درمان بکاهند، کنترل موج سوم آسان‌تر و کادر درمان نیز در فشار کاری کمتری خواهند بود.

دکتر رضانیا گفت: مردم ابتدا باید برای حفظ سلامت خود و خانواده‌شان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. شرایط کنونی باعث شده تا کادر درمان دچار محدودیت‌هایی شوند و البته فشار بسیاری به آنها وارد می شود که به طور قطع کیفیت عملکرد آنها را به مرور زمان کاهش می‌دهد.

سخنگوی شورای سلامت گفت: امیدواریم مردم توجه جدی به خودمراقبتی داشته و از جان خود و عزیزانشان محافظت کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *