صفحه نخست / اجتماعی / برای نتیجه بهتر باید از دیدگاه شهروندان مشکلات شهر را ببینیم

برای نتیجه بهتر باید از دیدگاه شهروندان مشکلات شهر را ببینیم

خبر کیش

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش: برای نتیجه بهتر باید از دیدگاه شهروندان مشکلات شهررا ببینیم

ابوالفضل طیبی گفت: برای بررسی وضعیت مشکلات شهر از دیدگاه شهروندان وگردشگران ، بازدیدهایمان را پیاده یا با دوچرخه انجام می دهیم.
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، وی افزود: اگر قرار است وضعیت مسیر دوچرخه بهبود یابد باید همانند شهروندان و گردشگران در این مسیر دوچرخه سواری کنیم تا متوجه مشکلات آن شویم.
طیبی ادامه داد: در خصوص معابر شهری و سواحل نیز تا زمانیکه همانند شهروندان در این مسیرها و سواحل پیاده تردد نکنیم‌ متوجه معضلات و مشکلات شهری نمی شویم.
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه مدیریت شهری جزیره کیش باید میدانی باشد تاکید کرد: تا زمانیکه از جایگاه مدیرعاملی به موضوعات شهری نگاه کنیم خیلی از مشکلات را نمی بینیم تنها راه درک واقعیت موضوعات شهری این است که همانند شهروندان و گردشگران بدون امکانات در موقعیت های مختلف قرار گیریم .
گفتنی است ابوالفضل طیبی به همراه تیم مدیریتی شرکت عمران، آب و خدمات کیش از بدو آغاز فعالیت خود در این حوزه، پیاده یا با دوچرخه هر روزه از بخشهای مختلف جزیره کیش بازدید می کند و در خصوص بهبود وضعیت شهراقدامات گسترده ای را آغاز کرده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *