صفحه نخست / آموزشی / بررسی راهکارهای رفع مشکلات حمل ونقل عمومی کیش

بررسی راهکارهای رفع مشکلات حمل ونقل عمومی کیش

خبر کیش

در نشستی مشکلات حوزه حمل ونقل عمومی کیش مورد بحث وبررسی قرار گرفت.


به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش دراین نشست که با حضور  سرگرد  ایمانی نسب فرماندهی پلیس راهور جزیره ،ابراهیمی مدیر نظارت بر خدمات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، فرهودی عضو هیات مدیره شرکت عمران،آب و خدمات و پاشاکی سرپرست مدیریت حمل و نقل عمومی کیش صبح پنج شنبه ٨ آبان برگزار شد فرهودی هدف از برگزاری این جلسه را رسیدگی به مشکلات حمل ونقل عمومی و وضعیت رانندگان فاقد مجوز با همکاری و همفکری نمایندگان نهادها و ارگانهای مرتبط عنوان کردو گفت: با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش رفع مشکلات حمل ونقل عمومی جزیره به صورت طرحی فوری در حال رسیدگی است تا شاهدبهبود وارتقاء خدمات دهی در این حوزه باشیم.
سرپرست مدیریت حمل ونقل عمومی کیش در این نشست با تبیین مشکلات حمل و نقل عمومی کیش در خصوص دغدغه های رانندگان تاکسی و معضل خودروهای مسافر کششخصی مواردی را بیان کرد.
ابراهیمی مدیر نظارت بر خدمات گردشگری با اشاره به تعامل خوب بین دستگاههای مرتبط عنوان کرد: در حال حاضر حوزه های دست اندرکار در بحث رانندگان فاقد مجوزحمل ونقل عمومی تعامل بسیار خوبی باهم دارند و درسایه تعامل و همکاری خوب نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی با شرکت عمران، آب وخدمات منطقه آزاد کیش این موضوعات نیز مرتفع خواهد شد .
سرهنگ ایمانی  نسب هم در این نشست با بیان اینکه حمل و نقل عمومی  از نقاط قوت کیش به شمار می رود و باید تقویت و حمایت شودگفت: با رانندگان متخلف فاقد مجوز برخورد خواهیم کرد و از کیشوندان درخواست کرد در صورت مشاهده این دست موارد از برخورد با متخلفان اجتناب کنند و شماره پلاک خودروی متخلف را به اطلاع پلیس راهور برسانند تا اعمال قانون شود.
 گفتنی است با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش طرح فوری رسیدگی به وضعیت حمل ونقل عمومی کیش در حال بررسی و اجراست .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *