صفحه نخست / آموزشی / برگزاری دوره آموزشی فساد اداری با هدف ارتقاء سلامت اقتصادی

برگزاری دوره آموزشی فساد اداری با هدف ارتقاء سلامت اقتصادی

خبر کیش

دوره آموزشی فساد اداری با هدف ارتقاء سلامت اقتصادی وآگاه سازی مسئولان وکارکنان اداری توسط شرکت عمران، آب وخدمات کیش برگزار شد .
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران و آب و خدمات کیش، در این دوره آموزشی که با استقبال خوب کارکنان این شرکت و سازمان منطقه آزاد کیش با رعایت پروتکل های بهداشتی در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد شرکت کنندگان با مفهوم فساد اداری از منظر قانونی آشنا شدند.

دکتر فرشاد گل میرزایی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی و مولف کتاب جسارتهایی در پولشویی و فساد اداری، مدرس این دوره آموزشی بود و در نشستی دو ساعته ضمن ارائه زمینه های بروز فساد در موضوعاتی که کارکنان اداری در فرایندهای مالی و اقتصادی با آن مواجه هستند درخصوص معرفی راهکارهای قانونی برای پیشگیری و مواجه با فساد اداری نیز مطالبی ارائه کرد.

شایان ذکر است این دوره آموزشی از سوی اداره حقوقی و قراردادها و به همت مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت عمران ، آب و خدمات کیش برگزار شد .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

دوره دکتری بین‌الملل طراحی صنعتی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

دوره دکتری بین‌الملل طراحی صنعتی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران دوره دکتری بین‌الملل طراحی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *