صفحه نخست / ورزشی / برگزاری فوتسال چند جانبه کیش در صورت مساعد بودن شرایط

برگزاری فوتسال چند جانبه کیش در صورت مساعد بودن شرایط

خبر کیش

رییس کمیته فوتسال؛
مسابقات چندجانبه یا چهارجانبه فوتسال در کیش
رییس کمیته فوتسال گفت: برگزاری مسابقات چندجانبه فوتسال کیش در صورت حاد نشدن شرایط شیوع ویروس کرونا که متاسفانه این روز‌ها شاهد آن هستیم، حتی به صورت چهارجانبه نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود پرهیزکار گفت: همانطور که پیش از این هم اطلاع رسانی شد، در نظر داریم برای آماده‌ سازی مناسب تیم ملی بزرگسالان و همینطور تیم جوانان فوتسال کشورمان مسابقات چندجانبه ای را با حضور تیم های آسیایی و اروپایی در کیش برگزار کنیم.
وی افزود: همه تلاش ما ایجاد بهترین شرایط برای تیم های ملی فوتسال است و تا جایی که شرایط خاص فعلی جهان اجازه بدهد از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد و از تیم‌های خوبی دعوت کردیم تا به این مسابقات بیایند، اما اینکه پاسخ آنها مثبت باشد یا خیر، خارج از حیطه تصمیم گیری ما است.
پرهیزکار گفت: برگزاری مسابقات چندجانبه فوتسال کیش در صورت حاد نشدن شرایط شیوع ویروس کرونا که متاسفانه این روزها شاهد آن هستیم، حتی به صورت چهارجانبه نیز برگزار خواهد شد.
وی گفت: تلاش ما برگزاری این مسابقات به صورت شش جانبه است اما در صورت عدم حضور برخی از تیم‌هایی که از آنها دعوت کردیم، این تورنمنت حداقل با حضور دو تیم خارجی و دو تیم ملی بزرگسالان و زیر ۲۰سال کشورمان به صورت چهار جانبه برگزار خواهد شد.
پرهیزکار گفت: البته هیچ چیز هنوز قطعی نیست و پاسخ برخی کشورها را دریافت نکردیم، بنا بر این فعلا پیش زمینه ذهنی ما برگزاری مسابقات چندجانبه به همان صورت شش جانبه و در صورت حاد نشدن شرایط کرونا است.
رییس کمیته فوتسال تاکید کرد: هدف فدراسیون پشتیبانی همه جانبه از همه تیم‌های ملی است و تیم های ملی فوتسال نیز با توجه به افتخارات و سابقه‌ای که دارند، دارای جایگاه ویژه‌ای در برنامه‌های فدراسیون هستند، اما برخی مسائل نظیر شیوع ویروس کرونا کار را برای اعزام و انجام بازی‌های تدارکاتی مناسب برای همه فدراسیون‌ها سخت کرده است، به طوری که در برخی کشورها اجازه فعالیت ورزشی از سوی دولت‌هایشان هنوز صادر نشده است.
وی گفت: در تلاشیم تا بهترین اقدامی که می‌توانیم را در این شرایط انجام بدهیم، حتی اگر از استانداردهای قبلی خودمان هم کمی دور باشد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *