صفحه نخست / اجتماعی / برگزاری کنکور سراسری با رعایت ضوابط بهداشتی در کیش

برگزاری کنکور سراسری با رعایت ضوابط بهداشتی در کیش

خبر کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش؛

به گزارش دولتخانه کیش ، دکتر محمدرضا رضانیا با اشاره به بیست و سومین جلسه شورای سلامت و ستاد مقابله با ویروس کرونا کیش گفت: مقرر شد مراسم دعای روز عرفه با رعایت کلیه ضوابط فاصله گذاری اجتماعی و پیش بینی تمهیدات لازم در مسجد امام حسن برگزار شود.وی افزود: مقرر شد پیش بینی های لازم برای برگزاری ایمن کنکور سراسری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان و وزارت علوم و سازمان سنجش آموزش کشور انجام شود.
دکتر رضانیا گفت: مقرر شد مسابقات غواصی ارتش های جهان با اعمال ضوابط و مقررات بهداشتی و تحت کمیته ای زیر نظر شورای سلامت کیش برگزار شود.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: در این جلسه مقرر شد کلاس های آمادگی کنکور با نظارت و مسئولیت آموزش و پرورش کیش و اخذ تعهد از والدین با حداقل ظرفیت و با رعایت ضوابط بهداشتی برگزار شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *