صفحه نخست / اقتصادی / بهره برداری از طرح‌های ملی مناطق آزاد قشم و کیش با حضور مجازی رئیس جمهور

بهره برداری از طرح‌های ملی مناطق آزاد قشم و کیش با حضور مجازی رئیس جمهور

بهره برداری از طرح‌های ملی مناطق آزاد قشم و کیش با حضور مجازی رئیس جمهور پس فردا
استاندار هرمزگان گفت: طرح‌های ملی مناطق آزاد قشم و کیش در هرمزگان، روز پنجشنبه بیستم شهریور، از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد.

بهره برداری از طرح‌های ملی مناطق آزاد قشم و کیش با حضور مجازی رئیس جمهور پس فردا

به گزارش دولتخانه کیش ؛ فریدون همتی افزود: ۱۴ طرح در منطقه آزاد قشم با اعتبار ۱۱ هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال و اعتبار ارزی ۳۴۰ میلیون یورو به بهره برداری می‌رسد.
همتی گفت: بهره برداری از پایانه صادراتی ترمینال نفتی دیرستان با ظرفیت تولیدی شش و نیم میلیون بشکه نفت از مهمترین طرح‌هایی است که به نمایندگی از سایر طرح‌ها روز پنجشنبه در هرمزگان به بهره برداری می‌رسد.
استاندار هرمزگان افزود: ترمینال کانتینری، شرکت تولیدی بتن، بهسازی معابر، احداث و بازسازی مدارس در سطح جزیره، احداث پارک محلات و پارک‌های خطی ساحلی، زمین‌های ورزشی، هتل و آپارتمان از دیگر طرح‌هایی است که در جزیره قشم به بهره برداری می‌رسد.
همتی افزود: با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۳ هزار و ۵۴۱ نفر اشتغال زایی می‌شود.
بیشتر بخوانید :بهره برداری از طرح‌های بزرگ آب و برق در هرمزگان
استاندار هرمزگان گفت: در منطقه آزاد کیش نیز ۱۱ طرح با بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می‌رسد.
وی گفت: طرح‌های تولیدی مرکز نوآوری کیش، اجرای کابل فیبر نوری دریایی پشتیبان جزیره کیش به طول ۲۳ کیلومتر، توسعه شبکه زیرساخت فیبر نوری، هتل پنج ستاره پانوراما، شرکت تولیدی و مونتاژ سیستم‌های برودتی، پروژه تولید مبلمان منزل و سرویس چوبی، مجتمع‌های مسکونی پرشین آسمان، ستاره برج یک و دو و خانه، بازار پارسیس و باند هلیکوپتر از دیگر طرح‌هایی است که در جزیره کیش به بهره برداری می‌رسد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *