صفحه نخست / سازمان منطقه آزاد کیش / بهره برداری از ورزشگاه اختصاصی ورزش‌های ساحلی در کیش

بهره برداری از ورزشگاه اختصاصی ورزش‌های ساحلی در کیش

خبر کیش

بهره برداری از ورزشگاه اختصاصی ورزش‌های ساحلی در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ورزشگاه اختصاصی ورزش‌های ساحلی بر اساس استاندارد‌های بین المللی و جهانی در آینده نزدیک در این منطقه به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش دولتخانه کیش، غلامحسین مظفری با بیان اینکه این ورزشگاه ساحلی کیش می تواند به عنوان پایگاه مهم ورزش های ساحلی در کشور و منطقه مطرح شود، افزود: کیش از ظرفیت ها، زیر ساخت ها، امکانات و شرایط اقلیمی مناسبی برای توسعه ورزش های ساحلی برخوردار است

وی افزود: با بهره برداری این ورزشگاه جزیره کیش میزبان برگزاری مسابقات سطح اول کشور، اردوی تیم های ملی در رشته های ساحلی و همچنین مسابقات بین المللی خواهد شد.
مظفری گفت: با هدف حمایت، پرورش و معرفی استعدادهای فوق العاده جوانان و نوجوانان این منطقه و جنوب کشور و هم چنین مناطق همجوار کیش در سطح تیم های ملی، این مجموعه ورزشی در منطقه سفین جزیره کیش احداث خواهد شد.
وی افزود: با توجه به فعالیت ها و تلاش هایی که تاکنون انجام شده، بسیاری از ظرفیت های جزیره کیش در حوزه های مختلف مغفول مانده است و امیدواریم این اقدام به توسعه و گسترش ورزش در منطقه کمک کند و بتواند در سطح ملی نیز تاثیر گذار باشد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

 ممنوعیت ۲ هفته ای ورود خودرو‌ از سرزمین اصلی به کیش

ممنوعیت ۲ هفته ای ورود خودرو‌ از سرزمین اصلی به کیش سخنگوی شورای سلامت کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *