صفحه نخست / اقتصادی / بهره برداری از ۱۱ طرح با سرمایه گذاری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در کیش

بهره برداری از ۱۱ طرح با سرمایه گذاری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در کیش

با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس؛

بهره برداری از ۱۱ طرح با سرمایه گذاری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در کیش

در آئین بهره برداری از طرح‌های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ۱۱ طرح با اعتباری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال با دستور رئیس جمهور در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

به گزارش دولتخانه کیش، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دراین مراسم گفت: خداوند را شاکریم که علیرغم شرایط سخت تحمیل شده به کشور در جزیره کیش فعالیت های گسترده ای در حال انجام است.

وی گفت: حجم سرمایه گذاری های تحقق یافته در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷  صدو هشتاد و هشت درصد افزایش داشته و این افزایش در پنج ماهه امسال نیز ادامه داشته است.

مظفری گفت: هم اکنون بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در جزیره کیش در حال انجام است و امیدواریم با لطف خداوند بخش عمده این پروژه ها در دولت تدبیر و امید به بهره برداری برسد.

وی افزود: امروز ۱۱ پروژه با سرمایه گذاری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال با اشتغالزایی بیش از هزار و ۶۸ نفر به بهره برداری می رسد.

مظفری گفت: هتل پنج ستاره پانوراما با ظرفیت ۲۶۰ اتاق و ۷۰۰ تخت و سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد که ظرفیت هتلینگ جزیره را به سیزده هزار تخت افزایش خواهد داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مرکز نو آوری کیش با فضای بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع با کمک های معاونت علمی ریاست جمهوری برای استقرار بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان به بهره برداری می رسد.

مظفری گفت: همزمان برای توسعه زیرساخت های جزیره فیبر نوری پشتیبان جزیره به طول ۳۲ کیلومتر و همزمان بیش از ۱۰۰ کیلومتر داخل جزیره توسط بخش خصوصی اجرا شده است.

وی گفت: ۳۲۷ واحد صنعتی فعال در جزیره کیش مشغول به فعالیت هستند و از ابتدای سال ۹۸ تاکنون باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص رونق تولید و جهش تولید و همواره مورد تاکید ریاست جمهوری نیز بوده است ۲۸ واحد صنعتی تعطیل به چرخه تولید بازگشتند .

وی گفت: امروز نیز دو واحد صنعتی جدید در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع و مبلمان با سرمایه گذاری ۲۲۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در حوزه مسکن نیز مطابق استاندارهای ملی و تراز بین المللی خوشبختانه شاهد افتتاح سه مجموعه بزرگ مسکونی با سرمایه گذاری ۸۷۰ میلیارد تومان و هم چنین مجتمع خدماتی به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: جزیره کیش یکی از مراکز اصلی و پشتیبانی در زمینه نفت و گاز و سکوهای نفتی را بر عهده دارد و به همین منظور امروز شاهد افتتاح یکی از سایت هلی پورت کشور را در جزیره کیش خواهیم داشت.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزارکنندگان کنسرت‌ها موظف به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی

  سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به وضعیت رنگ آبی کیش، گفت: برگزارکنندگان کنسرت‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *