صفحه نخست / آموزشی / بودجه سال آینده ورزش و سلامت متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم کیش

بودجه سال آینده ورزش و سلامت متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم کیش

تنظیم برنامه و بودجه سال آینده متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم کی

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد بر تنظیم برنامه و بودجه سال آینده متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم منطقه آزاد کیش تاکید کرد.

 

به گزارش دولتخانه کیش، به نقل از پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی امیر حسین منظمی به همراه سعید صومعه مدیر استاندارد، غذا و دارو سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مدیران در بازدید از آزمایشگاه غذا و دارو منطقه آزاد کیش، فرایند ورود کالا‌های سلامت محور به منطقه را با مسئولین مربوطه مورد بررسی قرار داد.

وی در بازدید از پروژه‌های عمرانی در دست اقدام حوزه ورزش بر لزوم تنظیم برنامه و بودجه سال آینده متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم منطقه، تأکید کرد.

در این سرکشی از پروژه‌های در دست اقدام و ظرفیت‌های درمانی منطقه در بخش توریسم درمانی و توریسم ورزشی با توجه برگزار مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازدید شد.

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رویکرد تدوین برنامه و تنظیم بودجه مناطق آزاد در سال آینده با تاکید معاونت فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق با بازدید از زیرساخت‌های حوزه ورزش و سلامت سایر مناطق آزاد در دستور کار قرار دارد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *