صفحه نخست / استاندارد / تاکسی دریای و هواپیمایی دو زیست در راه کیش

تاکسی دریای و هواپیمایی دو زیست در راه کیش

خبر کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اقدامات خوبی در خصوص فراهم کردن زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه تاکسی دریایی که قابلیت تردد به جاهای مختلف جزیره و جا به جایی مسافران را برعهده خواهد داشت انجام شده است.
به گزارش دولتخانه کیش ، غلامحسین مظفری سه شنبه ۲۰ آبان در حاشیه بهره برداری از پروژه های مختلف کیش، با بیان این که شرکت مارینا پیشنهاد طرح «قایق تاکسی دریایی» را داده است که از مارینا تا شرق جزیره به گردشگران خدمات ارائه دهد، اظهار داشت: ایر تاکسی که قابلیت ارائه خدمات هوایی و دریایی را دارد؛ با سازمان هوا و فضا نهایی شده و با خریداری ۴ هواپیما در آینده نزدیگ مقدمات لازم در این خصوص انجام خواهد شد که هم در داخل جزیره و هم برای اطراف از جمله هندورابی خدمات با کیفیتی به گردشگران و ساکنین کیش ارائه شود.
مظفری افزود: انجام تمام این فعالیت ها در شرایط گسترش شیوع بیماری کرونا در سختی های کار را دوچندان کرده است. با این حال برای حفظ سلامتی افتتاح طرح ها به صورت برنامه ریزی شده با کمترین اجتماع مردمی برگزار شد. در عین حال برای آگاهی افکار عمومی اخبار و گزارش ها به صورت مجازی به صورت گسترده عرضه می گردد تا نشان داده شود که علی رغم وجود بیماری در کشور، فعالیت های توسعه ای، اجتماعی و عمرانی کشور ادامه دارد و با ایستادگی در مقابله با کرونا، گام های استواری در این مسیر برداشته شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

چه خبر از قیمت مسکن در کیش

چه خبر از قیمت مسکن در کیش در یکی دو سال گذشته افزایش سرسام آور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *