صفحه نخست / عمران و شهرسازی / تبدیل سه موج شکن منطقه مارینای کیش به اسکله تفریحی

تبدیل سه موج شکن منطقه مارینای کیش به اسکله تفریحی

خبر کیش

تبدیل سه موج شکن منطقه مارینا به اسکله های تفریحی

خبر کیش

پس از اسکه سیمرغ، سه موج شکن منطقه مارینا با هدف تبدیل به اسکله های تفریحی، بهسازی و زیباسازی می شوند.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، پس از بهسازی وبازسازی اسکله سیمرغ، به منظور بهره برداری عموم شهروندان و گردشگران و ایجاد بستر لازم برای ساخت طرح های تفریحی و خدماتی، عملیات اجرایی تبدیل موج شکن های منطقه مارینا به اسکله های تفریحی دردستور کار شرکت عمران، آب وخدمات کیش قرار گرفته است.

این موج شکنها در منطقه شرق جزیره واقع شده است  که در اولین گام عملیات اجرایی در یکی از آنها  با مساحت یک هزار و ۴۰۰ متر مربع و طول ۶۵ متر آغاز شده است و با تکمیل عملیات و زیباسازی بعنوان به عنوان تفرجگاه و محل تردد شهروندان وگردشگران و پهلوگیری قایق های کوچک تفریحی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . 

در این عملیات ، نسبت به کف سازی با استفاده از کفپوشهای بتنی خاص و نورپردازی در کف و دیواره اقدام خواهد شد و سعی شده است که با طراحی زیبا زمینه تامین فضای آرام جهت بهره برداری بازدید کنندگان فراهم شود .

دیواره این اسکه که به عنوان نیمکت نیز کاربرد دارد به طول ۲۰۰ متر با استفاده حداکثری از مصالح سازگار با بدنه اصلی موج شکن ساخته می شود و با نصب پایه های روشنایی کوتاه و نورپردازی متناسب با شرایط آب وهوای کیش، تصویر زیبایی از اسکله درمیان آب های خلیج فارس برای شهروندان وگردشگران ایجاد می شود.

گفتنی است براساس پیش بینی های انجام شده و پیشرفت پروژه، عملیات بازسازی وبهسازی این اسکله ظرف ۲۰ روز آینده به پایان رسیده و بلافاصله عملیات اجرایی بر روی دو موج شکن بعدی آغاز خواهد شد .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *