صفحه نخست / اجتماعی / تحصن هیچ تاثیری بر روند کار و فعالیت اسنپ در کیش نخواهد داشت

تحصن هیچ تاثیری بر روند کار و فعالیت اسنپ در کیش نخواهد داشت

شروع به کار اسنپ در جزیره کیش باعث شد تا تاکسی‌رانان جزیره برای چندمین بار طی روزهای اخیر دست به اعتراض بزنند .

در این میان مردم و گردشگران دچار مشکلاتی شذه که با تدابیر شرکت عمران ، آب و خدمات ، همچنین حضور اتوبوس های فرودگاه کیش و همت جمعی مردم که در مسیر خود مسافران را جابجا کردند ، این مشکلات کنترل گردید.

تجمع اعتراضی تاکسی‌رانان صبح امروز از مقابل مرکز تجاری کیش آغاز شد و رانندگان تاکسی بعد از آن در مقابل سازمان منطقه آزاد کیش اقدام به تحصن و دادن شعارهایی بر ضد مدیریت حمل و نقل جزیره و مدیر شرکت عمران ، آب و خدمات کردند.

در ادامه،‌ نمایندگان تاکسی‌رانان با حضور در شرکت عمران،‌ آب و خدمات و در حضور خبرنگاران با مدیرعامل این شرکت ، مدیر اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس حمل و نقل عمومی جلسه برگزار کرده و اعتراض و مطالبات خود را ابراز داشتند.

ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران ، آب و خدمات ضمن شنیدن سخنان نمایندگان تاکسی داران و رانندگان تاکسی ، اعتصاب و عدم خدمات دهی به کیشوندان و مسافران را عملی نادرست دانست که چندین بار و به علل مختلف انجام شده است. وی رانندگان تاکسی را جزو خانواده و زیر مجموعه شرکت عمران و خدمات دانست و بر پیگیری مشکلات و مطالبات آنها تاکید کرد. مدیرعامل شرکت عمران ، آب و خدمات  کیش ، تاکسی با فراخوان اینترنتی را مطالبه چندین ساله مردم دانست که پس از ساعت ها کار کارشناسی و جلسات متعدد ، توافق نامه ای با اسنپ منعقد گردیده که به نفع رانندگان تاکسی ، مردم و مسافران کیش است. . بر اساس پیگیری های این شرکت ، اسنپ موافقت کرده است که درصد کمیسون رانندگان تاکسی بسیار کمتر از نرخ معمول باشد و همچنین در فراخوان های مسافر ، اولویت با تاکسی های نزدیک به مسافر است و در صورت نبودن تاکسی ، درخواست به خودروهای شخصی عضو اسنپ ارجاع می شود. طیبی ، همچنین اعلام کرد مانعی برای حضور سایر شرکت های تاکسی اینترنتی با اخذ مجوز های لازم در کیش وجود ندارد. وی در پایان تاکید کردن ، تحصن و اعتصاب هیچ تاثیری بر روند کار و حضور اسنپ در کیش نخواهد داشت و از رانندگان تاکسی خواست تا مطالبات و درخواست های خود را از طریق درست و جلسات با مسئولان حمل و نقل پیگیری نمایند.

شیردل مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش ، پاشاکی رئیس حمل و نقل عمومی ، مغاری مشاور مدیرعامل شرکت عمران و خدمات در امور حمل و نقل ، فیصلی رییس کمیته انضباطی حمل و نقل از دیگر سخنرانان این جلسه بودند.

گفتنی است هفته گذشته نیز تاکسی‌رانان در اعتراض به ورود اسنپ به کیش تحصن کردند و برای ساعاتی دست از کار خود کشیدند که همین مساله موجب اختلال در روند حمل‌ونقل عمومی جزیره شده بود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در کیش

در نشستی با حضور عوامل نیروی انتظامی صورت گرفت:‌ بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *