صفحه نخست / استاندارد / ترمیم و بازسازی عرشه اسکله تفریحی میرمهنا

ترمیم و بازسازی عرشه اسکله تفریحی میرمهنا

خبر کیش


معاون برنامه ریزی طرح و توسعه شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش از ترمیم و بازسازی عرشه اسکله تفریحی میرمهنا خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش، خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، نوید ناظمی با اشاره به اینکه، محافظت سازه‌ها در طول مدت بهره برداری یکی از مهمترین مسائل در سازه‌های فلزی است، گفت: به دلیل هزینه‌های بالای ساخت و حفاظت سازه‌های دریایی، اجرای طرح‌های حفاظتی با هدف افزایش طول عمر این سازه‌ها به عنوان سرمایه‌های ملی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ناظمی افزود: پوشش‌های محافظتی به تنهایی و یا به همراه حفاظت کاتدیک، کارآمدترین و کم هزینه‌ترین روش‌های مقابله با خوردگی در سازه‌های دریایی است.
وی درصد زیاد نمک در آب دریا را یکی از اصلی‌ترین علل خوردگی در سازه‌های بتنی و فولادی کار شده در دریا عنوان کرد و افزود: بازسازی سیستم حفاظت کاتدیک، اجرای پوشش سه جزئی متشکل از الیاف و ترکیبات اشباع بر پایه پترولاتیوم بر روی شمع‌های اسکله، به دلیل خواص آب گریزی وضد باکتری بودن آن در شرایط خاص آب و هوایی جزیره کیش، تمام خوردگی‌های سطوح را متوقف می‌کند.
معاون برنامه ریزی طرح و توسعه شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش با اشاره به اینکه متخصصان و کارشناسان مجرب روند پوشش دهی پایل‌ها را آغاز کرده اند، گفت: تمامی سطوحی که با آب دریا تماس دارد با یک پوشش پلیمری به نام Sea shield پوشیده و در ناحیه Splashzone محافظت خواهد شد.
نوید ناظمی در پایان در خصوص پوشش دهی پایل‌های اسکله تفریحی میرمهنا گفت: اجرای این طرح، پایل‌ها به مدت ۴۰ سال حفاظت شده و فعل و انفعال و خوردگی شمع‌های سازه متوقف می‌شود.
وی افزود: پس از انجام طرح، عرشه اسکله تفریحی میرمهنا که دچار آسیب‌های جدی است با روش‌های مناسب ترمیم و بازسازی می‌شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تعامل گمرک با پست کیش، تنها شرط ارسال سوغات و اقلام خرده فروشی آنلاین کیشوندان به داخل کشور

حامد کرمانی رئیس اداره پست کیش، عزم عمومی لازم است جهت ارایه خدمات پستی ارسال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *