صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / تصمیم گیری بازگشایی مدارس جزیره در شورای سلامت کیش

تصمیم گیری بازگشایی مدارس جزیره در شورای سلامت کیش

تصمیم گیری بازگشایی مدارس جزیره در شورای سلامت کیش

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش گفت: تصمیم گیری درخصوص بازگشایی مدارس در جزیره کیش را به شورای سلامت کیش محول کردیم.

 

به گزارش دولتخانه کیش ،خبر کیش حیدری راد افزود: براساس مکاتبه با معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد درخواست برگزاری نشست اضطراری شورای سلامت برای تصمیم گیری درخصوص بازگشایی مدارس در کیش داده شد.

وی با اشاره به ابلاغیه سه بندی بازگشایی مدارس گفت: براساس این ابلاغیه مدارس پایه‌های اول و دوم ابتدایی، مدارس زیر ۵۰ نفر در متوسطه و ابتدایی و هم چنین درس‌ها و شایستگی‌های فنی هنرستان‌ها که لازمه هنرآموزی دارند در مناطق با رنگ زرد و آبی می‌توانند حضوری باشند.

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش با بیان اینکه تصمیم نهایی برای بازگشایی مدارس گرفته نشده است، گفت: به مدارس اعلام شده است تا نظرسنجی از مدارس گرفته شود.

حیدری راد گفت: تصمیم نهایی به نوعی بر عهده شورای مدارس است که شامل انجمن اولیا و مربیان، نماینده دبیران و کادر اجرایی مدرسه است.

وی گفت: در کیش مدارسی با ۶ تا ۷ کلاس اول وجود دارد که باتوجه به ابلاغیه بازگشایی با ظرفیت ۱۰ نفر بازهم نیازمند دقت نظر در تصمیم گیری است.

وی زمان بندی بازگشایی، رعایت دستورالعمل‌ها و نظارت دائمی از سوی بهداشت و آموزش و پرورش بر فعالیت کلاس‌ها در صورت بازگشایی مدارس را ضروری برشمرد.

حیدری راد گفت: سلامتی دانش آموزان و اولیا و مربیان مهمترین دغدغه آموزش و پرورش است و امیدواریم بهترین تصمیم برای بازگشایی مدارس گرفته شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌تواند عامل مهمی در تقویت توسعه و رونق گردشگری ورزشی کیش باشد.

  معاون فرهنگی و گردشگری دبیرخانه مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت:گردشگری در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *