صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / تمیهدات بهداشتی برای کنکور سراسری در کیش

تمیهدات بهداشتی برای کنکور سراسری در کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش خبر داد:

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری در جزیره کیش انجام شده است.

به گزارش دولتخانه کیش ،دکتر محمدرضا رضانیا افزود: عوامل برگزارکننده کنکور سراسری در جزیره کیش از لحاظ سلامت و ابتلا نداشتن به ویروس کرونا غربالگری شدند. وی گفت:سالن های برگزاری آزمون سراسری و مکان ایزوله برای انجام آزمون افراد علامت دار احتمالی نیز بررسی شد.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: امروز جلسه توجیهی عوامل اجرایی برگزار شد و عوامل نسبت به انجام کار توجیه شدند.
دکتر رضانیا افزود:انشالله کنکوری عاری از کرونا برای داوطلبان برگزار خواهیم کرد و حداکثر  تلاشها برای اینکه هیچ گونه خطری سلامت داوطلبان را تهدید نکند، دیده شده است.
وی گفت: داوطلبان در طول برگزاری آزمون به هیچ عنوان ماسک را از روی صورت خود بر ندارند و در طول برگزاری آزمون از ژلهای ضدعفونی کننده دستها استفاده کنند.
دکتر رضانیا گفت: داوطلبان گوشی تلفن همراه را با خود همراه نداشته باشند و خانواده های آنان نیز در محل برگزاری آزمون تجمع نکنند.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت:اظهارنامه ای تهیه شده قبل از ورود به آزمون داوطلبان این اظهارنامه را پر خواهند کرد و درصورت وجود هر گونه علائم در بین داوطلبان فرد علامت دار به محل ایزوله برگزاری آزمون انتقال داده خواهد شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزارکنندگان کنسرت‌ها موظف به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی

  سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به وضعیت رنگ آبی کیش، گفت: برگزارکنندگان کنسرت‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *