صفحه نخست / اجتماعی / تور گردشگری کیش برای نمایندگان مجلس

تور گردشگری کیش برای نمایندگان مجلس

خبر کیش

پاداشت روز ؛
تور گردشگری نمایندگان مجلس در جزیره کیش

نمایندگان مردم یا نمایندگان دولت و مجلس.!؟

طی چند روز گذشته شاهد حضور چند تن از نمایندگان فراکسیون مجلس در جزیره کیش بودیم ، سالیان سال است این عزیزان با تشریفات ویژه و از درب وی آی پی تشریف میاورند و در بهترین مکانها سُکنا میگزینند و با احترام قابل توجه تشریف میبرند، تا به امروز هم طی سالهای متمادی مشاهده نشده نماینده ای بیاید و برود و اثری موثر برای ترمیم معضلات و تعالی اوضاع و احوال کیش از خود بجای بگذارد.
این اواخر بنده خدا ناصر شرفی خیلی در تلاش بود و بعضا صحبتهای جذاب و عوام پسندانه ای میزد ولی هیچ وقت نشد که نماینده ای بیاید کیش و برود با قدرت تمام از مناطق آزاد و کیش دفاع بکند و از حقوق از دسته رفته فشارها و دخالت ها و انگ های بی پایه و اساس دفاع و یا مزیت های آن بگوید و مصوبه ای به نفع مناطق آزاد بگیرد. اینبار هم چون گذشته آمدند و در کمال تعجب باز همان روش و مدار گذشته ، سوال اینجاست که مگر نمی گویند جزیره کیش ۳۳۰ کارخانه فعال دارد!؟ چرا همواره و همیشه تنها مکان مورد بازدید از طرف سران درجه اول مملکت الی نمایندگان مجلس شرکت همانند ساز بافت و مدیفام است .؟؟ چرا نماینده ای که عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی را یک میکشد یکبار هم شده نمی آید میان مردم و سرمایه گذار و پیمانکار و کارگر حالشان را جویا شوند .!؟
📍 چرا نماینده مجلس را نمی برند به کارخانه های که تعطیل گشته اند و یا بخاطر مصوبات من درآوردی همین نمایندگان در حال تعطیلی هستند .!؟
کارخانه ای با ۱۰۰ کارگر و میلیاردها سرمایه رفته دستگاه و قالب آورده با سلیقه و ذائقه ایرانی کالای تولید بکنند و حال با قوانین همین نمایندگان و دولت نمی تواند کالای ارزش افزوده خود را وارد کشور بکنند میگویند صدرصد صادرات تولید کننده میگوید من عنایت به قانون مناطق آزاد و سلیقه و ذائقه مردم کشورم سرمایه گذاری کردام ولی اکنون میگویند قانون عوض شده.!؟ بنظر نباید پاسخی برای این قشر داده شود و به گرفتاریشان رسیدگی شود بیش از ۹۰ نفر از پرسنل همین یک کارخانه تعدیل شده است .
و صد البته ثبت سفارش کالا و عدم تخصیص ارز و عدم امکان ورود برخی اقلام و مواد اولیه کارخانه ها و حتی بالک شرکتهای تولیدی آرایش بهداشتی ممنوع شده و این اقدامات کمر تولید کنندگان را خم کرده است. !؟
📍 چرا همین نمایندگان مجلس سری به مردم و قشر متوسط نزدند و جویای احوال ملت خود بابت هزینه های سنگین زندگی و اجاره بها و رهن خانه در جزیره کیش بشوند .!؟
📍 عجیب اینکه اندک خبرنگار پرسشگر را هم برای این نشست مشترک با بخش خصوصی دعوت نکردند تا حداقل سوالاتی مطرح و نظرشان در مورد مشکلات موجود شنیده شود.
📍 اینکه کیش با تمام مشکلات و فشارهای تحریمی و گرانی ارز و کرونا ایستاده جای شکر دارد و دست مریزاد دارد به همه دلسوختگان و ایثارگران حوزه اقتصادی کیش در بخش خصوصی .!؟
📍ولی نگفتن مشکلات و کمبودها و عدم ریشه یابی و واکاوی آسیب ها و عدم یافتن راهکار ها جهت حل و رفع مشکلات، جفاست.

📍به هر حال اینکه این ارتباط باید با نمایندگان مجلس ایجاد شود و به صورت مستمر پیگیری شود کاری است پسندیده ولی باید معایب و کمبودها گفته و نشان داده شود نماینده ای که میآید در بهترین وضعیت قرار میگیرد و بهترین مکانها را جهت بازدید انتخاب میکنند و در نشست ها و بررسی چالش ها افرادی محدودی را دعوت میکنند. آنچه برآورد و نتیجه گیری نماینده خواهد بود جلوه ای از شکوه و عظمت و تعالی بیش نخواهد بود و بنابراین هیچ ملالی نیست جز دوری شما…📍

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نخستین جشنواره داستان صوتی کیش برگزیدگان خود را شناخت

  نخستین جشنواره داستان صوتی کیش برگزیدگان خود را شناخت کیش-ایرنا- نخستین جشنواره داستان صوتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *