صفحه نخست / اجتماعی / توقف تنها دستگاه ام آر آی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

توقف تنها دستگاه ام آر آی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

خبر کیش

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش،گفت: برای راه اندازی مجدد خدمات ام آر آی این بیمارستان به یاری خیران و ورود سرمایه گذاران بخش سلامت نیازمندیم.

به گزارش دولتخانه کیش دکتر مصطفی نادعلی نژاد گفت: با توجه به اینکه دستگاه ام آر آی بیمارستان کیش توسط بخش خصوصی خریداری و راه اندازی شده بود به دلیل مشکل در گاز هلیوم این دستگاه، خدمات دهی آن متوقف شد.
وی گفت: تلاش بخش خصوصی برای تهیه و تامین گاز هلیوم این دستگاه بی نتیجه ماند و بخش خصوصی ناچار به جمع آوری این دستگاه شد.
وی گفت:از خیران و سرمایه گذاران دعوت می‌شود تا با سرمایه گذاری و تهیه دستگاه ام آر آی در بیمارستان کیش این خدمت را برای ساکنان جزیره کیش فراهم کنند.
رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در خصوص کاهش تعرفه آزمایش تشخیص بیماری کووید ۱۹ در کیش گفت: هنوز ابلاغیه‌ای از سوی وزارت خانه و دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر تعرفه‌های جدید آزمایش pcr به این بیمارستان نرسیده است.
دکتر نادعلی نژاد گفت: پس از دریافت ابلاغیه جدید برای تغییر تعرفه‌های آزمایش pcr این اقدام انجام خواهد شد.
وی با اشاره به فعالیت دوماهه کلینیک تخصصی دندانپزشکی در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش گفت: این کلینیک به متقاضیان دندانپزشکی خدمات رسانی می‌کند و در تلاش هستیم تا دوهفته آینده کلینیک تخصصی دندانپزشکی و خدمات زیبایی دندان را در مرکز درمانی امام علی جزیره کیش نیز فعال کنیم.بخش MRI بیمارستان کیش در سال ۹۵ به بهره برداری رسیده بود و پس از گذشت چند سال و به دلیل مشکل در قسمت گاز هلیوم این دستگاه ، خدمات دهی آن متوقف شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در کیش

  رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در جزیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *