صفحه نخست / اجتماعی / ثبت ۱۴۰۰ تخلف طی ۷۲ ساعت در سامانه هوشمند پلیس کیش

ثبت ۱۴۰۰ تخلف طی ۷۲ ساعت در سامانه هوشمند پلیس کیش

خبر کیش

رئیس پلیس راهور کیش ازثبت ۱۴۰۰تخلف و توقیف ۲۲ خودرو و ۱۳ موتور شارژی متخلف در طرح ارتقاء فرهنگ ترافیک جزیره کیش خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس کیش، سرگرد ” بهرام ایمانی نسب” در تشریح جزئیات این خبر گفت: این طرح با مشارکت واحد های محسوس و نامحسوس پلیس کیش از روز چهارشنبه به مدت ۷۲ ساعت با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک جزیره اجرا گردید.

وی با بیان اینکه به بیش از ۱۷۰۰راننده متخلف تذکر داده شده است، افزود: در این طرح ۱۴۰۰تخلف در سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی کیش ثبت گردید که در این راستا نیز ۲۲ خودرو و ۱۳ موتور شارژی متخلف اعمال قانون و توقیف شدند.

ایمانی نسب گفت: در بررسی کارشناسان پلیس راهور مشخص گردید که سرعت و سبقت غیر مجاز، رانندگی مخاطره آمیز و عدم رعایت حق تقدم، فاقد مدارک، ایجاد ناهنجاری های اجتماعی از عمده تخلفات حادثه ساز را تشکیل داده اند.

ایمانی تصریح کرد: ۸۵ درصد تلخفات ثبت شده توسط کیشوندان به وقع پیوسته که امیدواریم شاهد رعایت قوانین رانندگی و حفظ جایگاه فرهنگ ترافیک درجزیره کیش باشیم.

رئیس پلیس راهور خاطرنشان کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی، پرهیز از تغییر ناگهانی مسیر و رعایت سرعت مطمئنه نقش بسزایی در کاهش تصادفات حادثه ساز خواهد داشت و سامانه ۱۲۰ پلیس راهور به عنوان پل ارتباطی پلیس با مردم به صورت شبانه روزی پاسخگوی شهروندان است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در کیش

  رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در جزیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *