صفحه نخست / بیمارستان کیش / جراحی موفق پوست سر در بیمارستان کیش

جراحی موفق پوست سر در بیمارستان کیش

پزشکان بیمارستان کیش، در یک عمل جراحی، عروق پوست سر دختر جوانی که به دلیل حادثه، دچار کندگی بود را با موفقیت پیوند زدند.

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر یحیاوی جراح بیمارستان کیش با بیان اینکه این عمل یکی از عملهای جراحی نادر در ایران است، گفت: این عمل برای نخستین بار در جزیره کیش انجام شد و خوشحالیم که عمل دختری ۲۳ساله موفقیت آمیز بود.
وی با آسیب وسیع ناحیه پوست سر به بیمارستان منتقل شده بود و پس از عمل جراحی ۵ ساعته “گرافت “ و پذیرفتن پیوند پوست سر، اکنون رو به بهبودی است.
دکتر یحیاوی افزود: با وجود اینکه پوست سر به طور کامل جدا شده و آسیب دیده بود و‌ امید زیادی به قبول پیوند نبود، خوشبختانه پس از تراشیدن مو از پوست آسیب دیده و پیوند زدن آن به سر بیمار، نتیجه مطلوب حاصل شد.
پدر این بیمار ۲۳ ساله، با اشاره به اینکه به گفته دکتر یحیاوی ۱۰ تا ۲۰ درصد امکان پذیرش پیوند در چنین عمل هایی وجود دارد، از بهبود وضعیت دخترش ابراز رضایت کرد و گفت: از زحمات کادر خوب بیمارستان کیش، پرستاران، پزشکان و کارکنان زحمتکش این مجموعه که با دلسوزی فراوان خدمات پزشکی مطلوبی به ما ارائه کردند قدردانی می کنم.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

مبارزه با کرونا و ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا

ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا طی ۱۰ ماهه مبارزه با کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *