صفحه نخست / اجتماعی / جعل عنوان و کلاهبرداری ۵۰ میلیارد ریالی در کیش

جعل عنوان و کلاهبرداری ۵۰ میلیارد ریالی در کیش

خبر کیش

جعل عنوان و کلاهبرداری ۵۰ میلیارد ریالی در کیش

رئیس پلیس آگاهی جزیره کیش، از شناسایی و دستگیری متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری با وعده واردات تلفن همراه و خودرو، خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد ” داود سعدی ” با اعلام این خبر، افزود: در پی مراجعه چند شهروند به ماموران پلیس آگاهی، مبنی بر کلاهبرداری از آنها از سوی فردی ناشناس با جعل عنوان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مالباخته ها دریافتند، فردی با طرح و نقشه قبلی با جعل عناوین شغل های معتبر دولتی پس از جلب اعتماد مالباخته ها با وعده های دروغین و مانور متقلبانه در چندین مرحله مبلغ ۵۰ میلیارد ریال وجه نقد از آنها کلاهبرداری کرد.

این مقام انتظامی، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی متهم به کلاهبرداری را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرگرد سعدی، گفت: متهم در تحقیقات وبازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد .

رئیس پلیس آگاهی کیش از شهروندان خواست: هشدارهای پلیسی را جدی گرفته و قبل از انجام هر گونه فعالیت تجاری با افراد مطمئن و آگاه مشورت کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *