صفحه نخست / اجتماعی / حذف قبض های کاغذی آب و برق مشترکین در کیش

حذف قبض های کاغذی آب و برق مشترکین در کیش

مدیرعامل شرکت آب وبرق کیش گفت: قبض‌های کاغذی آب و برق کیش تا دو ماه آینده حذف می‌شوند.

حذف قبض‌های کاغذی ۷۰هزار مشترک آب و برق کیش

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای کیش سلطانی گفت: این طرح پارسال در کشور آغاز شد اما در کیش به دلیل نداشتن اطلاعات مشترکان، به خصوص اطلاعات شماره تلفن های آنان اجرای این طرح به تعویق افتاد.

وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حذف ماموران ارسال قبوض به در منازل مشترکان بیان کرد و گفت: با ارسال قبوض به صورت پیامک به شماره تلفنهای مشترکان این اشکالات برطرف شده و از ارسال این قبوض به دست مردم اطمینان حاصل می کنیم.
سلطانی با بیان اینکه تاکنون هیچ پیامکی به مردم ارسال نشده، گفت: در حال جمع آوری اطلاعات مشترکان هستیم و مردم می توانند با مراجعه به سایت شرکت آب و برق کیش ما را در اجرای این طرح یاری کنند.
وی با انتقاد از برخی کاربران فضای مجازی که حذف قبض را دلیل بر افزایش قیمت نرخ مصرفی می دانند گفت: هیچ افزایش قیمتی اعلام نشده و تغییر نرخی در این زمینه اتفاق نخواهد افتاد.
مدیرعامل شرکت آب وبرق با اشاره به حضور ضعیف مردم در خصوص ثبت شماره تلفن های خود در سایت شرکت آب وبرق کیش، گفت: تاکنون از ۷۰هزار مشترک خانگی کیش تنها ۲هزار مشترک اطلاعات خود را وارد کرده اند.
وی افزود: قبل از ارسال پیامک حتما به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *