صفحه نخست / بین الملل / حضور تیم ملی فوتسال درتورنمنت ۵ جانبه کیش

حضور تیم ملی فوتسال درتورنمنت ۵ جانبه کیش

خبر کیش

جزیره کیش
بازی دوستانه تیم ملی فوتسال در کیش
تیم ملی فوتسال ایران ۱۴ شهریور، همزمان با آغاز فیفادی در کیش به مصاف حریفان آسیایی و اروپایی خواهد رفت.

به گزارش دولتخانه کیش ، تیم ملی فوتسال ایران قرار است قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا در ۲ تورنمنتی دوستانه مهم به مصاف حریفان خود برود.
اولین تورنمنتی که تیم ملی قرار است در آن شرکت کند مسابقات دوستانه کیش است که با حضور تیم‌های کویت، عراق، بلاروس و اوکراین روز جمعه ۱۴ شهریور در سالن المپیک جزیره کیش برگزار خواهد شد.
علاوه بر این پنج تیم قرار است تیم ملی فوتسال جوانان هم در این مسابقات حاضر شوند.
تورنمنت ۶ جانبه کیش ابتدا قرار بود در شهر شیراز و در سالن صدرا برگزار شود، اما به دلیل آماده نشدن سالن محل برگزاری این مسابقه، کمیته فوتسال تصمیم گرفت این مسابقه را به جای شیراز در جزیره کیش برگزار کند.
بعد از تورنمنت ۶ جانبه کیش، تیم ملی فوتسال قرار است اواخر مهر به جمهوری آذربایجان رفته تا چند بازی دوستانه با این کشور برگزار کند.
مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا از ۱۴ تا ۲۵ آبان به میزبانی ترکمنستان برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان در این مسابقات در گروه چهارم با تیم‌های ملی عربستان، کره جنوبی و تایلند همگروه است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در کیش

  رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از آغاز به کار درمانگاه کووید ۱۹ در جزیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *