صفحه نخست / آموزشی / حمایت از شرکتهای دانش بنیان، محوری مهم برای رونق اقتصادی کیش

حمایت از شرکتهای دانش بنیان، محوری مهم برای رونق اقتصادی کیش

خبر کیش


فراهم شدن بستر لازم برای “صادارت،راه اندازی ابزارهای اینترنتی برگزاری رویدادها، رونق و توسعه کسب و کارها و ارائه محصولات جدید از جمله ظرفیت های ایجاد شده برای فعالیت شرکت های دانش بنیان در مرکز نوآوری کیش است.
به گزارش دولتخانه کیش، مسعود توفیقی دبیر هیات امنا و مدیر مرکز نوآوری کیش از ایجاد ظرفیت های جدید با هدف “ورود به بازار کار، توسعه و رونق اقتصادی و افزایش تقاضای عرضه محصولات نوآورانه شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری کیش” خبر داد و گفت: در راستای برقراری انسجام میان المان ها و ظرفیت موجود در این مجموعه؛ فعالیت های مختلفی در مرکز نوآوری کیش آغاز شده است..

به گفته توفیقی عملیات طراحی و راه اندازی ابزارهای اینترنتی با هدف برگزاری رویدادهای مختلف بر اساس اولویت بندی محصولات فناورانه در دستور کار مرکز نوآوری کیش قرار گرفته است.

وی به مجموعه آیین نامه ها، دستور العمل ها و نظام نامه های تدوین شده برای ایجاد مرکز نوآوری کیش با هدف پذیرش شرکت های دانش بنیان در این مرکز اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون قرارداد استقرار ۴۰ شرکت دانش بنیان از میان بیش از ۱۷۰ شرکت درخواست کننده به امضا رسیده و برای فعالیت محصولات فناورانه در این مرکز مستقر شدند.

مسعود توفیقی با بیان این که اولویت نخست برای پذیرش شرکت های دانش بنیان در مرکز نوآوری کیش ارائه محصولات فناورانه و ایده های نو است، افزود: شرکت های دانش بنیانی که با ارائه محصولات فناورانه و ایده های نو در حوزه کسب و کار، اقتصاد دریا محور، سواحل و جزایر کشور فعالیت می کنند از حمایت ویژه این مرکز برخوردار خواهند شد.

توفیقی فراهم کردن شرایط “خط تولید نیمه صنعتی در شهرک صنعتی کیش و ایجاد تعامل میان شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده های مستقر در این مرکز” را یکی از امتیازات ویژه مرکز نوآوری کیش برشمرد و گفت: شرکت هایی با قابلیت ارائه محصول فناورانه ، به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شده و می توانند برای ارائه محصولات خود و استقرار در مرکز نوآوری کیش اقدام کنند.

وی در خصوص انعقاد تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با محوریت توسعه و ارتقای شرکت های دانش بنیان در حوزه اقتصاد دریا محور، سواحل و جزایر کشور گفت: این طرح در قالب یک مدل و با چارچوب مشخصی برای عرضه محصولات، جلب و جذب شرکت های دانش بنیان در حوزه توسعه فناوری و اکو سیستم های کسب و کار در نظر گرفته شده است.

گفتنی است مجموعه مرکز نوآوری کیش در یک ساختمان ۱۱ طبقه با هدف استقرار و توسعه شرکت های دانش بنیان که در زمینه ارائه محصولات فناورانه فعالیت می کنند و تامین بخشی از نیازهای پروژه پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش یکی از نمونه فعالیت های ارزشمند این شرکت ها به شمار می رود ایجاد شده است

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در کیش

دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در کیش دومین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *