صفحه نخست / اجتماعی / حمایت مجموعه سازمان از تاکسی‌های اینترنتی، فناوری‌های نوین

حمایت مجموعه سازمان از تاکسی‌های اینترنتی، فناوری‌های نوین

خبر کیش

آغاز فعالیت پر سر و صدای تاکسی اینترنتی در کیش
تاکسی اینترنتی امروز فعالیت رسمی خود را در جزیره کیش درحالی آغاز کرد که این کار به مذاق برخی از رانندگان تاکسی خوش نیامد.

آغاز فعالیت پر سر و صدای تاکسی اینترنتی در کیش به گزارش خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، با آغاز رسمی فعالیت تاکسی اینترنتی تحت عنوان اسنپ در کیش برخی از رانندگان که از این اقدام شرکت عمران، آب و خدمات کیش ناراضی بودند به نشانه اعتراض دست از کار کشیدند.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در نشست با نمایندگان رانندگان تاکسی کیش گفت: اسنپ آماده و کارش را انجام می‌دهد تمام مجموعه سازمان از تاکسی‌های اینترنتی، فناوری‌های نوین حمایت کرده و حمایت خواهد کرد.

ابوالفضل طیبی گفت: مطالعه راه اندازی و فعالیت تاکسی اینترنتی از سال ۹۷ آغاز شده و این مطالعه باید یک زمان اجرایی بشود یا خیر ؟

وی افزود: هدفمان و تلاش ما در روز‌های گذشته این بود که از رانندگان تاکسی‌ها حمایت کنیم، حمایت می‌کنیم و حمایت خواهیم کرد.

ابوالفضل طیبی گفت: اولویت اول ما آخر ما تاکسی‌ها بودند و الان هم در این اپلیکیشن اولویت اول تاکسی‌ها تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: ما نمی توانیم خدمات را متوقف کنیم و همه با وسیله شخصی (در این مدتی که رانندگان تاکسی به نشانه اعتراض از راه اندازی اسنپ دست از کار کشیدند) سرویس به مردم دادند و این امر باعث افتخار ما است و دوباره نیز همین کار را می‌کنیم

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

چه خبر از قیمت مسکن در کیش

چه خبر از قیمت مسکن در کیش در یکی دو سال گذشته افزایش سرسام آور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *