صفحه نخست / اجتماعی / خبرنگاران، جهادگران پرتلاش و مرزبانان اندیشه کشور هستند

خبرنگاران، جهادگران پرتلاش و مرزبانان اندیشه کشور هستند

خبر کیش

خبرنگاران، جهادگران پرتلاش و مرزبانان اندیشه کشور هستند

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خبرنگاران را طلایه داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم عنوان داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس کیش، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:۱۷ مرداد تجلی بخش آرمان ها و اهداف عالیه بزرگ مردان و زنانی است که بی ادعا در عرصه ترویج و تبیین اصول ارزشی و اخلاقی جامعه خاضعانه بیرق بزرگ آگهی بخشی را به دوش کشیده وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

وی افزود: خبرنگاران جهادگران پرتلاش و انعکاس‌دهنده دیدگاه‌های یک جامعه هستند و بجاست که خبرنگاران را مرزبان اندیشه جامعه دانست، مقامش را ارج نهاد و تلاشش را ستود، زیرا آنان پلی مستحکم و مطمئن برای ارتباطی عمیق با مردم هستند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: خبرنگاران به عنوان طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و حلقه وصل جامعه و مسئولین از جایگاه والائی برخوردار هستند و تلاش های ارزشمند آنان برای دریافت و انتقال صحیح ، سریع و آگاهانه اطلاعات و اخبار قابل تقدیر و ستایش است.

ارشد ترین مقام انتظامی در کیش تصریح کرد: خبرنگاری شغل و حرفه نیست بلکه یک هنر در عرصه اطلاع رسانی به موقع به مردم است و خبرنگاران با ارسال به موقع اخبار در بیداری و آرامش و امنیت جامعه و مردم نقش اساسی دارند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان چشم و گوش بیدار جامعه، نقشی پررنگ در راستای آگاه سازی و رشد و بلوغ فکری جامعه دارند و در حوزه امنیت با انعکاس جانفشانی‌ها و تلاش‌های بی‌دریغ طلایه داران عرصه نظم و امنیت، جامعه را نسبت به این عرصه آگاه‌تر می‌کنند و از سوی دیگر با فرهنگ‌سازی صحیح، زمینه کاهش جرائم را فراهم می‌آورند.

۱۷ مرداد مصادف با روز خبرنگار فرصت مناسبی است که از تلاش های شبانه روزی شما عزیزان که همواره یار و یاور مجموعه فرماندهی انتظامی و دریابانی جزیره کیش بوده اید صمیمانه تقدیر و قدردانی نماییم.

معاونت اجتماعی پلیس کیش

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *