صفحه نخست / اجتماعی / خبرنگاری عشق است رمز تاب آوری و ماندگاری در این حرفه بدون عشق و انگیزه ممکن نیست.

خبرنگاری عشق است رمز تاب آوری و ماندگاری در این حرفه بدون عشق و انگیزه ممکن نیست.

خبر کیش

خبرنگاری عشق است.رمز تاب آوری و ماندگاری در این حرفه بدون عشق و انگیزه ممکن نیست.

عشق به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی.عشق به اصلاح از طریق نقد ونظارت.این عشق از جنس نور و امید است.قلم نور است وخبرنگار نورساز.نور اعتماد و امید.نور آگاهی واطلاع رسانی.شهید صارمی با شهادت خود گواهی براین ادعاست. تقدیم عزیزترین سرمایه یعنی ” جان” برای آگاهی بخش .۱۷ مرداد ماه یادآور این عشق است.خبرنگاران از اقلیم” درد” و” رنج” اند. حیثیت جامعه، محصول درد و رنج است. هیچ ” حیثیتی” نیست که بر روی “درد”و ” رنج” بنا نشده باشد. خبرنگاران سهم بی بدیلی در این” حیثیت سازی” دارند.به قول مولوی بزرگ قبیله ” بیدار سازان” به انسان ” آگاهی” و” درد ” را هدیه می دهند./ هر که او بیدارتر پر دردتر
هر که او آگاه تر رخ زردتر.جامعه آگاه محصول رسانه های بیدارساز است.رکن رکین این ” آگاهی سازی” با پرداختن به ” چرایی” هاست. میدان ” چرایی ها” محصول تفکر و قلم خبرنگاران است.اینجا “رسالت”که از جنس کارهای پیامبران است شکل می گیرد.جامعه آگاه تر، بیدارتر، پردردتر وبا حیثیت محصول خبرنگاران عاشق ورسولان دانایی است.توانا بود که هر که دانا بود.دستان پرمهر حاملان نور، دانایی و توانایی را می بوسم.

این روز مبارک که بنام خبرنگاران مزین شده است به اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پرپایی گرامی داشت روز زن در کیش

جشن ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و مراسم گرامیداشت روز زن ۱۴ بهمن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *