صفحه نخست / اجتماعی / دستگیری ۸ سارق در طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس کیش

دستگیری ۸ سارق در طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس کیش

خبر کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از دستگیری ۸ سارق و توقیف ۲۲ خودرو در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این جزیره خبر داد

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور کاهش جرائم و ارتقاء امنیت اجتماعی و ترافیکی با تلاش مضاعف کارکنان این فرماندهی در ۷۲ ساعت گذشته تعداد ۸ نفر از سارقین و خریداران اموال مسروقه، ۱۲ نفر معتاد و خرده فوش مواد مخدر در جزیره کیش دستگیر و بیش از ۲۲۰ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.

وی افزود: پس از تحویل بیش از ۱۸ فقره از اموال مسروقه به صاحبان آن ، متهمان جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا اعزام گردیدند.

فرمانده پلیس کیش گفت: توقیف ۲۲ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتور شارژی متخلف از دیگراقدامات صورت گرفته در این طرح بوده است.

سرهنگ جمالی همچنین اضافه کرد: اقلام سرقتی معمولاً از اماکن متروکه و منازلی که ساکنان آن در آنجا حضور نداشته اند به سرقت رفته است که با بررسی های انجام شده منشاء بسیاری از این موارد اعتیاد بوده که به خاطر آن دست به سرقت می‌زنند.

جمالی یادآور شد: در طول برگزاری این طرح دادستان کیش حمایت های لازم را داشته و مجوزهای مورد نیاز را صادر کردند، پرونده های متهمان تکمیل و برای رسیدگی به مرجع محترم قضائی ارجاع داده شده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش موفقیت مطلوب در این طرح ها را حاصل همکاری و مشارکت بسیار خوب شهروندان از طریق تماس با ۱۱۰ دانست و از شهروندان خواست جهت حفظ امنیت پایدار با پلیس همکاری داشته باشند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *