صفحه نخست / آموزشی / راه اندازی رشته کاردانی فنی آسانسور و پله برقی و اطفا حریق و ایمنی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی کیش

راه اندازی رشته کاردانی فنی آسانسور و پله برقی و اطفا حریق و ایمنی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی کیش

خبر کیش

ثبت نام دو رشته جدید کاردان فنی آسانسور و پله برقی و اطفا حریق و ایمنی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی کیش آغاز شد

نشست خبری مشترک مهدی فلاحتی رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی کیش ، حمید مسکین نواز مدیر تسهیل تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد کیش و محمدامین سرمدی ، رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی جزیره کیش صبح ۳ شهریور در محل دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد کیش برگزار شد.

به گزارش دولتخانه کیش کیش در این نشست مهدی فلاحتی ، رئیس دانشگاه مرکز آموزش علمی و کاربردی کیش از راه اندازی و ثبت نام دوره های کاردان فنی تکنسین آسانسور و پله برقی و همچنین کاردانی اطفا حریق و ایمنی با همکاری مشترک مدیریت صنایع سازمان منطقه آزاد کیش و آتش نشانی کیش خبر داد. وی ظرفیت پذیرش هر کدام از این رشته ها را ۳۵ نفر و مدت دوره را ۲ تا ۲٫۵ سال اعلام کرد و افزود : متقاضیان می توانند از ۴ شهریور با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مسکین نواز مدیر تسهیل تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با اعلام اینکه به ارتباط نزدیک تر حوزه صنعت و دانشگاه اعتقاد دارم ، بر لزوم تعامل بیشتر بخش صنعت و دانشگاه های جزیره کیش تاکید کرد. ۴۰ درصد از دروس رشته تکنسین آسانسور و پله برقی عملی بوده که دانشجویان در کارگاه ها و شرکت های فعال حوزه آسانسور و پله برقی در جزیره آموزش خواهند دید.

سرمدی ، رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی جزیره کیش نیز با تاکید بر اهمیت پیشگیری و عملیات اطفا حریق ، اعلام کرد دانشجویان این رشته ، برخی از دروس عملی خود را با استفاده از امکانات اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی خواهند گذراند و امتیاز ویژه ای برای فارغ التحصیلان این رشته در بحث های استخدام در نظر گرفته خواهد شد.

 پذیرش دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از چهارم شهریور ماه آغاز خواهد شد و تا یازدهم شهریور ماه ادامه دارد. همچنین پذیرش دوره کارشناسی از یازدهم تا هفدهم شهریور ماه انجام خواهد شد

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تحویل غرفه های مجموعه تجاری تفریحی میکا‌مال آغاز شد.

تحققق اهداف توسعه گردشگری و رشد اقتصادی کیش با بهره برداری از پروژه بزرگ میکامال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *