صفحه نخست / اجتماعی / راه اندازی سامانه تصمیم برای طلاق در جزیره کیش

راه اندازی سامانه تصمیم برای طلاق در جزیره کیش

خبر کیش

جزیره کیش؛
رئیس اداره بهزیستی کیش از راه اندازی سامانه تصمیم با همکاری قوه قضاییه در جزیره کیش خبر داد.

راه اندازی سامانه تصمیم در جزیره کیش
به گزارش دولتخانه کیش، کهورزاده گفت: این سامانه با هدف مدیریت رشد تقاضای طلاق توافقی و انجام مداخلات روانشناختی مدت دار آغاز به کار کرده است.
وی افزود: متقاضیان طلاق توافقی با ورود به سامانه تصیمم به نشانی zaman.behzisti.net اطلاعات خود را ثبت کنند و در صورتی که اطلاعات لازم ثبت نشود مراحل طلاق توافقی در مراجع قضایی انجام نخواهد شد.
کهورزاده افزود: درخواست متقاضیان پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری به مشاوره ارجاع داده می شود.
وی افزود: پس از ارجاع به مرکز مشاوره یک فرایند ۴۵ روزه برای حضور در مشاوره های کارشناسی آغاز می شود و در نهایت پس از عدم توافق زوجین نتایج جلسات مشاوره به سامانه ” تصمیم ” ارسال و پس از تایید طلاق زوجین به مرکز خدمات الکترونیک قضایی و در پایان از مرکز خدمات الکترونیک قضایی به دادگاه خانواده ارسال می شود.
رئیس اداره بهزیستی کیش، گفت: امیدواریم با انجام مداخلات تخصصی روانشناسی برای حل مشکلات و معضلات زوجین متقاضی طلاق بتوانیم در کاهش درخواست های طلاق موثر عمل کنیم

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *