صفحه نخست / بیمارستان کیش / رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرودگاه کیش

رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرودگاه کیش

خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش عنوان کرد :همزمان با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت مسائل بهداشتی,و همچنین در راستای اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه، فرودگاه کیش نیز جهت مقابله با این ویروس رعایت پروتکل های بهداشتی را در راس کار خود قرار داد ه است.
وی افزود :به همین منظورطبق مصوبات شورای سلامت کیش در تمام پروازهایی که تاکنون از طریق این فرودگاه صورت گرفته، دستور العمل های بهداشتی با هدف سفری ایمن اجرایی و مقررشده که در سفرهای پیش روی نیز این مسئله با جدیت بیشتری ادامه پیدا کند.
دکتر رضانیا تصریح کرد :برچسب گذاری سالنها جهت رعایت فاصله گذاری ، ضدعفونی مکرر سالنها و سرویسهای بهداشتی و چرخهای حمل بار ، ضدعفونی بار پس از تخلیه از هواپیما ، نصب دوربینهای پیشرفته تب سنجی ،ضدعفونی کردن هواپیما قبل از ورود مسافر به آن و اجباری بودن استفاده از ماسک و دستکش از جمله مواردی است که با هدف تامین یک سفر امن برای مردم در پروازهای فرودگاه کیش لحاظ می شود.
همچنین با هماهنگی شورای سلامت کیش و همچنین کارشناسان مرکز توسعه سلامت ،هلال احمر و بسیج پیش از ورود مسافران به هواپیما،تب سنجی و طرح غربالگری از آنها انجام و در صورتی که فرد و یا افرادی پرخطر شناسایی شوند به مراکز سرپایی فرودگاه ارجاع و از آنها نمونه گیری میشود.

وی افزود:لازم بذکر است عدم رعایت فاصله گذاری توسط مسافرین در سالنها امریست که مکررا تذکر داده میشود و در این بخش بایستی مردم همکاری بیشتری نمایند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *