صفحه نخست / جشنواره / رونمایی از نخستین سامانه مدیریت رستوران های کیش

رونمایی از نخستین سامانه مدیریت رستوران های کیش

خبر کیش

سامانه مدیریت یکپارچه رستوران های جزیره کیش در این منطقه رو نمایی شد
به گزارش دولتخانه کیش، در این جلسه، خسرو نشان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش این گام بزرگ را از اقدامات ارزشمند در حوزه گردشگری بر شمرد و گفت: مسافرانی که قصد سفر به جزیره کیش را دارند می توانند با مراجعه به سامانه http://www.jmpkish.ir اطلاعات دقیق مراکزی پذیرایی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

نشان ارائه خدمات مراکز پذیرایی و تنوع غذاهای محلی را به عنوان یکی از جذابیت های جزیره کیش معرفی کرد و اظهار داشت: با توجه به این که مراکز پذیرایی این منطقه ظرفیت های قابل توجهی برای توسعه دارند؛ از این رو تنوع غذایی یکی از جذابیت های سفر است که موجب جذب گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا می شو.

وی در همین زمینه به کتاب ارزشمندی تحت عنوان”از سیر تا پیاز” اثر مرحوم نجف دریابندری اشاره داشت و افزود: این کتاب فاخر با گرد آوری اطلاعاتی از مکتب های غذایی دنیا از جمله مکتب غذای ایرانی و یکی از عناصر انگیزشی برای ترغیب و جذب گردشگران به شمار می رود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، بر لزوم اهمیت شناخت مکتب و تمدن غذایی و دیرپای ایران تاکید کرد و خاطر نشان کرد: رو نمایی از این سامانه یک نو آوری و پیشگام بودن در حوزه گردشگری؛ اقدام ارزشمندی است که می تواند مکتب غذای ایرانی را در سطح دنیا معرفی و گردشگران زیادی را به این منطقه جذب کند.

خسرو نشان با بیان این که ماهیت جزیره کیش با گردشگری آمیخته شده و پیشگام در حوزه های مختلف از جمله گردشگری است گفت: ظرفیت های این منطقه به فعالین اقتصادی در جزیره کیش حس اعتماد و آرامش را می دهد که علاقمند به سرمایه گذاری در این منطقه هستند.

وی در خصوص افزایش و توسعه جاذبه های گردشگری در این منطقه یاد آور شد: سازمان منطقه آزاد کیش از سرمایه گذاران نوآور و خلاق که قصد ایجاد جاذبه های گردشگری جدید در این منطقه را در اولویت کار خود قرار دادند حمایت می کند.

نشان گفت: جزیره کیش با مدیریت یکپارچه می تواند به عنوان یک پایلوت گردشگری در منطقه مطرح شود.

علی ابراهیمی معینی مدیر نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش هدف از طراحی و اجرا سامانه مدیریت یکپارچه رستوران های کیش را ارائه خدمات با کیفیت و تسهیل در امور فرایند دسترسی به اطلاعات و ارتقای آموزش عنوان کرد و گفت: رونمایی از این سامانه با ۳ هدف: کاهش بروکراسی اداری و اخذ مدارک و لینک مدیریت بازرگانی سازمان و حوزه گردشگری، شفافیت سازی و دسترسی به آخرین اخبار سازمان منطقه آزاد کیش و بخش های مختلف و نظارت بر عملکرد مراکز پذیرایی در این منطقه است.

همایون ابوالحسنی نائب رئیس هیئت مدیره جامعه مراکز پذیرایی کیش با بیان این که فعالیت هیئت مدیره جامعه مراکز پذیرایی از آبان سال ۹۸ با خط مشی ” نحوه عملکرد جامعه توسط مدیریت سیستم یکپارچه” فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: با همکاری، همراهی و حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و توسط تیم مجرب این سامانه طراحی و به مرحله اجرا رسید.

ابوالحسنی با اشاره به این که سامانه مدیریت یکپارچه رستوران های جزیره کیش در زمینه مواد غذایی، فعالیت رستوران ها و مراکز خدماتی است و از این رو خدمات، کیفیت محصول، مشتریان و ارائه خدمات مختلف درجه بندی نشده بود اظهار داشت: در کشورهای مختلف ارائه خدمات مختلف بر اساس طبقه بندی محصولات انجام می شود که طی برگزاری بیش از ۳۰جلسه کارشناسی، موفق شدیم از این سامانه رونمایی کنیم و طبق درجه بندی محصولات به مشتریان خدمات ارائه دهیم.

در این مراسم، گزارشی در خصوص نحوه ارائه خدمات سامانه مدیریت یکپارچه رستوران های جزیره کیش توسط حسین کربلایی مدیر اجرایی جامعه مراکز پذیرایی کیش ارائه شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تحویل غرفه های مجموعه تجاری تفریحی میکا‌مال آغاز شد.

تحققق اهداف توسعه گردشگری و رشد اقتصادی کیش با بهره برداری از پروژه بزرگ میکامال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *