صفحه نخست / اجتماعی / رونمایی سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کیش

رونمایی سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کیش

خبر کیش


مراسم رونمایی از سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امشب در گذر هنرمندان جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار اقتصادی ملی در جزیره کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم گفت: بسیار خوشحالیم که این سردیس زیبا در گذر هنرمندان نصب شده است، گذری که حاج قاسم نیز یکی از هنرمندان بزرگ عرصه مقاومت و ایثار است.
غلامحسین مظفری گفت: امروز حاج قاسم سلیمانی و حاج قاسم ها نیاز به این سردیس ها ندارند این ها برای ما یک درس و یک یادآوری است.
مظفری گفت: اگر حاج قاسم سلیمانی امروز در بین ما نیست اما یاد، نام و خاطره شهیدان همیشه باعث انرژی امید و نشاط ، حرارت ، مقاومت و کار و تلاش در بین ما است.
امام جمعه کیش نیز در این مراسم گفت: حاج قاسم سلیمانی همانطور که فرمود به بنده یک سرباز بگویید، یک سرباز وفادار به نظام اسلامی بود.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده، گفت: شهید سلیمانی رضوان الله تعالی علیه به تمام معنا یک سرباز مخلص دین و ولایت بود و اثبات کرد که رهرو خوبی برای امام شهیدان است
مراسم رونمایی از سردیس سپهبد شیهد حاج قاسم سلیمانی امشب با حضور مدیرعامل منطقه آزاد کیش، امام جمعه و مسئولان نظامی و انتظامی کیش در گذر هنرمندان جزیره کیش برگزار شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *