صفحه نخست / اجتماعی / زنگ خطر ترافیکی در کیش به صدا درآمد.

زنگ خطر ترافیکی در کیش به صدا درآمد.

خبر کیش

با افزایش روند تخلفات راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش در شهریورماه سال جاری زنگ خطر ترافیکی در کیش به صدا درآمد.

با افزایش روند تخلفات راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش در شهریورماه سال جاری زنگ خطر ترافیکی در کیش به صدا درآمد.

به گزارش دولتخانه کیش، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد محمد زنگانه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به افزایش روند تخلفات راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش اظهار کرد: ۷۵ درصد تخلفات از سوی کیشوندان صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای شهریور ماه شاهد افزایش تخلفات راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش هستیم افزود: متاسفانه با وجود تمامی تذکرات و هشدارهایی که در این خصوص داده می شود از ابتدای شهریورماه جاری هر هفته بر میزان تخلفات گزارش شده از سوی پلیس راهور افزوده شده است.
زنگانه توضیح داد: در هفته اول شهریور ماه میزان تخلفات ۲۲۶۶ مورد بوده است که این میزان در هفته دوم به ۲۴۱۲ و هفته سوم ۲۴۳۸ مورد افزایش یافته است.
وی عمده تخلفات صورت گرفته در این بازه زمانی را عدم رعایت حق تقدم در میادین، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، سرعت غیرمجاز، عدم رعایت حق تقدم عابرین پیاده، عدم استفاده از کمربند ایمنی و نداشتن معاینه فنی برشمرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به اینکه میادین سطح جزیره، بلوار تهران و محدوده بازار مرکز تجاری محل های پرحادثه هستند تاکید کرد: با افزایش تخلفات که مسبب بیش از ۷۵ درصد آن نیز کیشوندان هستند زنگ خطر ترافیکی در کیش به صدا درآمده است.
وی با تاکید بر رصد دائمی پلیس با استفاده از نیروهای محسوس و غیرمحسوس در سطح شهر و برخورد قاطع با متخلفان خاطر نشان کرد: در هفته اول شهریور ماه جاری تعداد ۲۷ دستگاه خورو و ۱۹ دستگاه موتورسیکلت، هفته دوم ۳۴ دستگاه خودرو و ۲۳ دستگاه موتورسیکلت و هفته سوم ۳۰ دستگاه خودرو و ۲۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف از سوی پلیس راهور توقیف و اعمال قانون شدند.
فرهنگ بالای ترافیکی یکی از جاذبه های پرآوازه جزیره کیش است که متاسفانه در طی سال های اخیر به دلیل بی توجهی برخی از کیشوندان و گردشگران در حال رنگ باختن است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *