صفحه نخست / استاندارد / ساماندهی حمل و توزیع آب شرب تانکری در کیش

ساماندهی حمل و توزیع آب شرب تانکری در کیش


شیوه نامه ساماندهی فعالیت تانکرهای حمل و توزیع آب شرب در سازمان منطقه آزاد کیش تدوین شد.
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، باتوجه به اینکه درکنار توزیع آب به بخش های مختلف جزیره کیش از طریق خط لوله و شبکه های توزیع ، تانکرهای مخصوص باهدف تامین آب برای مصارف صنعتی، آبیاری فضای سبز مجتمع های ساختمانی و هتل ها فعالیت می کنند، شیوه نامه ای با هدف مدیریت حمل و توزیع آب، کنترل قیمت حمل و همچنین اطمینان از کیفیت و بهداشت آب مصرفی حمل شده توسط تانکرها تدوین شده است.

بر اساس این شیوه نامه متقاضیان فعالیت درزمینه حمل و توزیع آب تانکری ، یاید مدارک و مستندات لازم را به همراه درخواست کتبی به مدیریت امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش ارائه کرده و پروانه بهره برداری و مجوز دریافت کنند.

کارشناسان نیز پیش از اعطای مجوز فعالیت، شرایط خودروی تانکری بهره برداران و الزامات بهداشتی را بررسی می کنند.

همچنین در روند فعالیت تانکرها و در صورت مشاهده یا گزارش هرگونه تخلف در عملیات آبگیری، حمل و توزیع، عدم رعایت الزامات بهداشتی و تخطی از قیمت های مصوب شده، فعالیت بهره بردار با مکاتبه رسمی از سوی سازمان متوقف، و روند تخلف در کارگروه مطرح وبررسی شده و نتیجه ظرف مدت ۲ هفته اعلام می شود.

لازم به ذکر است بر اساس موضوع تخلف، ارسال اخطار، درج در پرونده و یا ارجاع به مراجع قانونی و یا ابطال مجوز مراحل مختلف رسیدگی به تخلفات در زمینه توزیع آب تانکری است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزارکنندگان کنسرت‌ها موظف به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی

  سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به وضعیت رنگ آبی کیش، گفت: برگزارکنندگان کنسرت‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *