صفحه نخست / اجتماعی / صدور مجوز راه‌ اندازی سامانه TAKISH برای حوزه حمل و نقل کیش

صدور مجوز راه‌ اندازی سامانه TAKISH برای حوزه حمل و نقل کیش

خبر کیش

اطلاعیه در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی

خبر کیش

به استحضار کلیه ساکنان و گردشگران محترم جزیره زیبای کیش می رساند با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی، اپلیکشن «تا کیش» نیز از امروز شنبه ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹ مجوز فعالیت خود در جزیره کیش دریافت کرد.

به استحضار کلیه ساکنان و گردشگران محترم جزیره زیبای کیش می رساند با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در  طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی، اپلیکشن «تا کیش» نیز از  امروز شنبه ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹ مجوز فعالیت خود در جزیره کیش دریافت کرد.
این اپلیکیشن پس از طی جلسات مستمر فنی در حوزه فن آوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش و انجام مراحل توسعه فنی و ارتقاء کیفی نرم افزار  در بسترهای مختلف، موفق به اخذ مجوز «ای نماد» از مراجع ذیصلاح شده و با صلاحدید مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش به منظور فراهم شدن زمینه فعالیت و رقابت برای تمامی فعالان این حوزه، در کوتاه ترین زمان ممکن مجوز موقت فعالیت خود را در جزیره کیش دریافت کرد.
در این راستا لازم است مراحل اداری لازم جهت اخذ مجوز فعالیت دائمی این اپلیکیشن در جزیره کیش طی شود.
شایان ذکر است در حال حاضر با ورود اپلیکیشن تا کیش و اسنپ، رانندگان تاکسی تلفنی (سفید) و مسافران می توانند بر اساس صلاحدید خود نسبت به انتخاب هریک از اپلیکیشن ها برای دریافت خدمات سفر اقدام کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *