صفحه نخست / اجتماعی / ضرورت بهره برداری هر چه سریعتر از ساختمان جدید دادگستری کیش

ضرورت بهره برداری هر چه سریعتر از ساختمان جدید دادگستری کیش

رییس کل دادگستری استان هرمزگان بر ضرورت بهره برداری هر چه سریعتر از ساختمان جدید دادگستری کیش تأکید کرد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روزنامه حمایت از جزیره کیش؛ علی صالحی در جریان بازدید از حوزه قضایی کیش، ضمن حضور در محل احداث ساختمان جدید دادگستری این جزیره، بر ضرورت بهره‌برداری هرچه سریعتر از این پروژه تأکید کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان به صورت سرزده از حوزه‌های قضایی جزیره کیش بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید، ضمن حضور در شعب مختلف و بازرسی از فعالیت‌های انجام شده، توصیه‌های لازم را به منظور ارتقای کمی و کیفی عملکرد این حوزه قضایی ارائه نمود.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با برخی از مراجعان دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب جزیره کیش دیدار و گفتگو نمود و پس از استماع مطالبات مردم، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

در جریان این بازدید که معاونان دادگستری استان هرمزگان نیز حضور داشتند، از زحمات آن دسته از قضات و کارمندان حوزه قضایی جزیره کیش که دراجرای سیاست‌های ابلاغی ازسوی ریاست قوه قضاییه و ارائه خدمات مطلوب به مردم نقش آفرینی فعال داشته اند، تقدیر شد.
همچنین در ادامه، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در محل پروژه ساختمان جدید دادگستری جزیره کیش؛ از بخش‌های مختلف آن بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان این بازدید؛ بر ضرورت شتاب بخشی و بهره‌برداری هرچه سریعتر از این پروژه تأکید کرد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

چه خبر از قیمت مسکن در کیش

چه خبر از قیمت مسکن در کیش در یکی دو سال گذشته افزایش سرسام آور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *