صفحه نخست / اجتماعی / فوت سه نفر در دو روز بر اثر کرونا در کیش

فوت سه نفر در دو روز بر اثر کرونا در کیش

هفدهمین مورد فوت / فوت سه نفر در دو روز بر اثر کرونا در کیش

چنانچه مردم رعایت نکنند همه خانواده ها گرفتار خواهند شد.

به گزارش دولتخانه کیش دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت با تاکید بر انجام رفتار محتاطانه در برخورد با کرونا تصریح کرد: متاسفانه در دو روز گذشته شاهد از دست دادن سه نفر از هموطنان عزیزمان در کیش به دلیل کرونا بودیم و این موضوع نشان میدهد همه در خطر هستند بنابراین باید پذیرفت این بیماری شوخی ندارد.

وی با بیان اینکه فوتی امروز در کیش آقای ۷۴ ساله با بیماری زمینه ای دیابت و فشار خون و بستری در بخش کووید ۱۹ بیمارستان کیش است افزود:هیچ راهی بجز رعایت شیوه نامه های بهداشتی وجود ندارد و مردم باید قطع ارتباط حضوری با کهنسالان و بیماران زمینه ای همچون افراد دیابتی، قلب و عروق، کلیوی و ضعف سیستم ایمنی را جدی بگیرند.

رضانیا افزود: طی چند روز اخیرتعداد مبتلایان، بستری ها و فوتی های ناشی از بیماری کرونا در کشور رشد داشته واین موضوع نشان میدهد رفتارهای بهداشتی مردم کم شده است و این موضوع با رشد آمار ابتلاء و فوتی های ناشی از کرونا ارتباط مستقیم دارد .
سخنگوی شورای سلامت ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم متوفی گفت امیدواریم مردم توجه جدی به خودمراقبتی داشته و از جان خود و عزیزانشان محافظت کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *