صفحه نخست / اجتماعی / فوت کیشوندی دیگر بر اثر کرونا

فوت کیشوندی دیگر بر اثر کرونا

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار فوتی‌ها به ۴۶۶ نفر افزایش یافت.

به گزارش دولتخانه کیش , از مرکز خلیج فارس؛ دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر۲۰ شبکه خلیج فارس ،📣گفت: ۲ نفر از جان باختگان از بندرعباس، ۲ نفر از قشم، یک نفر از بندرلنگه و یک نفر هم از کیش بودند.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، جان باختگان شامل ۲ آقا و ۴ خانم با بازه سنی ۴۶ تا ۸۲ سال بودند.
بیشتر بخوانید: یکه تازی کرونا در بزرگترین جزیره کشور
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: اکنون ۴۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۸۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۳۶ نفر از آن‌ها وخیم است.
به گفته دکتر نوروزیان، تاکنون ۴۷ هزار و ۴۶ تست کووید ۱۹ در استان انجام شده است.
وی افزود: بیشترین شیوع کرونا در گروه سنی ۱۶ تا ۴۵ سال با ۷۰ درصد شیوع است و ۸۰ درصد مجموع افراد مبتلا، بیماری زمینه نداشته اند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *