صفحه نخست / اجتماعی / قرارگاه ویژه کاهش تصادفات در کیش تشکیل می‌شود

قرارگاه ویژه کاهش تصادفات در کیش تشکیل می‌شود

خبر کیش


قرارگاه ویژه کاهش تصادفات در کیش تشکیل می‌شود
فرماندهی انتظامی ویژه کیش از تشکیل قرارگاه ویژه کاهش تصادفات در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش، سرهنگ علی اصغر جمالی با اعلام این خبر افزود: باتوجه به چندین تصادف طی ۲۰ روز اخیر که منجر به فوت ۲ نفر از هموطنانمان نیز شد،‌ تشکیل این قرارگاه در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

وی هدف از تشکیل این قرارگاه را برخورد با متخلفان حوزه راهنمایی و رانندگی دانست و افزود: نصب هشدارهای ترافیکی در معابر جزیره کیش و نقاط حادثه خیز و تقدیر از رانندگان قانونمند نیز از دیگر برنامه‌های پلیس برای کاهش تصادفات در جزیره است.

گفتنی است در آخرین سانحه تصادف در کیش که بامداد دیروز در مسیر میدان پارس به سمت ساحل سیمرغ رخ داد،‌ راننده یک دستگاه خودروی سواری به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل خودرو و نبستن کمربند ایمنی،‌ به بیرون پرتاب و به علت شدت جراحات وارده،‌ جان خود را از دست داد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *